X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Kogo też tak męczy alergia?
Odpowiedz

Kogo też tak męczy alergia?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karpatia Koleżanka
    Postów: 45 40

    Wysłany: 20 lipca 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy was też w tym roku tak strasznie męczy alergia? Już nie wiem, co robić.. Woda cieknie mi z nosa niemiłosiernie, biorę Zyrtec, ale mam wrażenie, że nie pomaga. Czy polecicie coś na uporczywy katar? Może jakiś sprey czy cokolwiek, co pomoże mi funkcjonować bez ogromu chusteczek w pracy...

    Vienne, Wiedźma lubią tę wiadomość

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 20 lipca 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z leków brałam Zyrtec, tylko to pomagało.
    A na noc jak już była umieralnia (miałam rany od chusteczek już na nosie a oczy jak chomik po melanżu) to wsadzalam sobie do nosa kulki z waty z wodą lub mini tampony również z wodą, tak by wypełniły nosdrza na noc. To jest nieprzyjemne bardzo, ale chociaż na trochę dawało ulgę.
    Współczuję i łącze się w bólu.
    Sama planuję niedługo wybrać sie do alergologa i zrobić sobie testy bo długo się tak funkcjonować nie da.
    https://spieta.com.pl/alergolog-kiedy-pomoze-wskazania-do-wizyty-w-gabinecie-alergologa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2021, 11:20

  • Ptasiulka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 lipca 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie podrazniło gardło, suchy kaszel męczy, jak przy przeziebieniu

  • Wiedźma Ekspertka
    Postów: 241 211

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja... mam Allegra 24 + do nosa Sinumedin (szybko działa na kataru ale mnie wystarcza 1 do 2 dziennie kiedy mam dni takie klejące z nosa tj marzec do maja) można spróbować też Cromohexal tylko Sinumedin psikasZ kiedy kichasz, kręci w nosie leci woda, a Cromohexal jakby profilaktyczny chyba 3 razy dziennie jeśli się nie mylę...poczytaj i wybierz , do oczu Alergocrom + wapno z Polfy bezsmakowe . AMERTIL JEST łagodniejszy od Zyrtecu choć ja po nim śpię jak kamień ale używam to tylko w gorszych okresach, a tak Allegra24. Pytanie też od kiedy bierzesz Zyrtec? Czy od lat? Jeśli tak organizm mógł się przyzwyczaić i wymaga zmiany leku. I ostatnie bardzo pomagają irygacje Irigasin ... polecam .

    👸Królowa Matka - 37
    🤴 Król Tata - 44
    👧2010
    👧2014
    👦2017
    Marzenia o dużej rodzinie - starania o 4te dziecko ;)

    f2w3skjozzxcodm4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ