X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia tabletki na potencje
Odpowiedz

tabletki na potencje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laura32 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak w temacie szukam tabletek na potencję dla męża. Znalazłam taka stronę z opiniami.
    tabletki na erekcję potencję opinie forum
    Seks to najprzyjemniejsza rzecz na świecie i nikt mnie nie przeko­na, że istnieje coś cudowniejszego.
    Mój mąż robi to szybko bo ma problemy z erekcją. W miłosnym połączeniu tworzymy jakby demoniczny układ. Jesteśmy parą kochanków, któ­rych ogarnął szał zmysłów. Puściły hamulce i sytuacja wymyka się spod kontroli. Niestety trwa to krótko z powodu słabego wzwodu i problemów z utrzymaniem dłużej erekcji. Proszę o pomoc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2022, 14:50

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ