X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 2 pęcherzyki po CLO- bliźnięta? :)
Odpowiedz

2 pęcherzyki po CLO- bliźnięta? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Jestem w trakcie pierwszego cyklu na CLO. Mój organizm ładnie zareagował, bo mam 2 pęcherzyki na prawym jajniku i 15mm endo. I teraz pytanie , czy u kogoś przy dwóch pęcherzykach po CLO zdażyła się ciąża mnoga? :) Czy jednak raczej ciąże pojedyncze a drugi pęcherzyk zanikał/zamieniał sie w torbiel ?

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • ewa13 Ekspertka
    Postów: 157 134

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa pecherzyki po Clo i miałam IUI i lekarz powiedział ze mogą być blizniaki ale była ciąża pojedyncza ale poroniłam :(

    Będzie synek f2w3rjjg1dn3otbk.png
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam po CLO owulację z dwóch pęcherzyków ale ciąży nie było bo jak się później okazało mam niedrożne jajowody.
    Cieszyłam, że jest owulacja ale wizja ewentualnych bliźniąt mnie przerażała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 21:37

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris wrote:
    Witam :)
    Jestem w trakcie pierwszego cyklu na CLO. Mój organizm ładnie zareagował, bo mam 2 pęcherzyki na prawym jajniku i 15mm endo. I teraz pytanie , czy u kogoś przy dwóch pęcherzykach po CLO zdażyła się ciąża mnoga? :) Czy jednak raczej ciąże pojedyncze a drugi pęcherzyk zanikał/zamieniał sie w torbiel ?
    nalezy sluchac co lekarz mowi czy jest pecherzyk dominujacy...

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jakie miałyście objawy po CLO? Jakieś mocniejsze bóle jajników, brzucha, pleców, a może coś jeszcze? Zaczynam brać w kolejnym cyklu i staram się jakoś do tego przygotować żeby się nie zdziwić...

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jajniki po clo zdecydowanie mocniej u mnie pracują :) czuje gniecenie w podbrzuszu, zażywam 1/2 clo 3-7dc, czasem mdłości, ale nieszkodliwe

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ