X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bardzo niskie LH
Odpowiedz

Bardzo niskie LH

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miphuhiz Autorytet

Wysłany: 21 czerwca, 16:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Dzisiaj mam 13 DC i zrobiłam sobie badania hormonalne. Estradiol to 255 pg,
    Progestron 0,73 pg
    LH to 3,89 (norma dla środka cyklu zaczyna się od 7,59)

Chyba bez ovitrelle się nie obejdzie (zrobiłam to LH żeby zobaczyć czy mam szanse na naturalna owulację, ale mam LH jak na początku cyklu)

Co i tym myslicie? Czy jest szansa na ciążę ? Dziękuję za odpowiedzi.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca, 16:52

👩‍🦱38 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad), choroba watroby, stan po resekcji żołądka
    👨‍🦱37 wyniki super (poza morfologia 2% ale ogólnie plemników dużo więc mamy się nie przejmować. Kupiłam Fertistim MEN i luźne gatki)

Żelazo: 24,89 norma od 50 ☹️
    Ferrytyna 5 -> podanie żelaza dożylnie
    Kwas foliowy 👍
    Wit. B12 👍
    D3 👍
    ANA1 - ujemne
    Anty-TPO 👍
    Anty-TG 👍

12.2021 cb
    20.09.2022 1 IUI nieudana ;(
    10.2022 - planowana histeroskopia i usunięcie polipa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ