Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Białystok Bocian czy kriobank
Odpowiedz

Białystok Bocian czy kriobank

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie doświadczenia która klinika jest lepsza. Możecie polecić jakiegoś lekarza godnego zaufania który radzi sobie nawet z beznadziejnymi przypadkami ?

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Dziewczyny jakie macie doświadczenia która klinika jest lepsza. Możecie polecić jakiegoś lekarza godnego zaufania który radzi sobie nawet z beznadziejnymi przypadkami ?

    Mam doświadczenie z bocianem. Na razie jestem zadowolona.
    Endometrium które było beznadziejne i lekoodporne mi naprawili. Teraz u nich przygotowuje się do IUI.

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z calego serca polecam doktor Agnieszke z Kriobanku! Świetny lekarz i przemiły człowiek!

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Kroopka Przyjaciółka
    Postów: 70 66

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bardzo polecam dr Pietrzyckiego z Bociana w Białymstoku. Od razu stawia jasno sytuację, nie naciąga na niepotrzebne badania,a co z tym sie wiąże dodatkowe koszty.

    33 lata, 1 IMSI, czynnik męski, 3 mrozaczki...

    Lipiec 2019-Córeczka ❤️
    Maj 2020- walka o rodzeństwo 💪
  • Żaba88 Autorytet
    Postów: 346 389

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, a ja polecam Dr Mrugacza z Bociana.
    😊
    Byliśmy beznadziejnym przypadkiem. A jednak się udało w Bocianie za pierwszym razem. Lekarz z powołania, wie co robi i ma ogromne doświadczenie.

    Kroopka lubi tę wiadomość

    qdkki09kzl8ryg9t.png

    Słabe nasienie,
    Amh 1,76
    Pierwsza stymulacja Angelius-2 zarodki do 5 doby, 2 nieudane transfery😣
    02.2019 Badania kliniczne Bocian Białystok-2 zarodki
    7.03.19 transfer jednego, drugi ❄️czeka na nas
    18.03.19 beta 258.1😍
    Czekamy na naszego Synka
    14.11.2019 jest on, nasz największy Skarb
  • Kroopka Przyjaciółka
    Postów: 70 66

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie mam dobre wspomnienia z leczenia w klinice, każda wizyta przebiegała miło dzięki ludziom, którzy tam pracują. I mam wrażenie że każdy lekarz, który tam pracuje posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. W maju wracam po rodzeństwo dla mojej perełki i mam nadzieję że będę miała podobne odczucia. Znow będę się starała dostać do dr Pietrzyckiego.

    33 lata, 1 IMSI, czynnik męski, 3 mrozaczki...

    Lipiec 2019-Córeczka ❤️
    Maj 2020- walka o rodzeństwo 💪
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaba88 wrote:
    No, a ja polecam Dr Mrugacza z Bociana.
    😊
    Byliśmy beznadziejnym przypadkiem. A jednak się udało w Bocianie za pierwszym razem. Lekarz z powołania, wie co robi i ma ogromne doświadczenie.
    Żabka czy doktor M lub embriolog pokazywali Ci film lub zdjęcia Twoich zarodków ?

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Żaba88 Autorytet
    Postów: 346 389

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Żabka czy doktor M lub embriolog pokazywali Ci film lub zdjęcia Twoich zarodków ?[/QUOTE

    🤔 Hm? Nie, nie pokazywali. Wogole nie wiedziałam że tak można.
    Po transferze rozmawiałam z embriologiem dość długo o zarodkach i o różnicach od tych z pierwszej procedury. A czemu pytasz?

    qdkki09kzl8ryg9t.png

    Słabe nasienie,
    Amh 1,76
    Pierwsza stymulacja Angelius-2 zarodki do 5 doby, 2 nieudane transfery😣
    02.2019 Badania kliniczne Bocian Białystok-2 zarodki
    7.03.19 transfer jednego, drugi ❄️czeka na nas
    18.03.19 beta 258.1😍
    Czekamy na naszego Synka
    14.11.2019 jest on, nasz największy Skarb
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaba88 wrote:
    gonia729 wrote:
    Żabka czy doktor M lub embriolog pokazywali Ci film lub zdjęcia Twoich zarodków ?[/QUOTE

    🤔 Hm? Nie, nie pokazywali. Wogole nie wiedziałam że tak można.
    Po transferze rozmawiałam z embriologiem dość długo o zarodkach i o różnicach od tych z pierwszej procedury. A czemu pytasz?
    Pytam bo wiem ze w innych klinikach dziewczynom pokazują a tu się zdziwiłam ze nie było jakiś szczegółowych informacji nawet jak zapytałam go co oznacza klasa zarodka ale to może pytanie już do embriologa

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ