X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bocian- Katowice
Odpowiedz

Bocian- Katowice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • frustratio Autorytet
    Postów: 702 557

    Wysłany: 18 września 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Są tutaj dziewczyny, które aktualnie leczą się w Bocianie w Katowicach? Jakie jest podejście lekarzy itp?
    Może któraś z Was przystąpiła u nich do ak?
    Napiszcie swoje przemyślenia na ich temat.
    Pozdrawiam

    Starania od 2015 r.
    31 lat
    2017 AMH 1,6
    2019 AMH 0,8
    2020 AMH 1,23

    KIRY bx
    08.2017 sono HSG- lewy jajowody drozny, prawy niewiadomo.
    02.2018 histeroskopia- oba jajowody drożne.
    3 x iui nieudane.
    Mąż- słabe nasienie
    11. 2018 - pierwsze ivf nieudane. Artvimed
    03.2019 - drugie ivf nieudane. Artvimed
    10.2019 dr Przybycień - trzecie ivf nieudane. Macierzyństwo
    11.2020 stymulacja do ivf w Eurofertil w Czechach- brak komórek

    KD Eurofertil Ostrava
    ET 29.04.2021r. I transfer
    Beta➡️
    7dpt 68,8
    9dpt 266
    12dpt 686
    14dpt 965
    19dpt 3554
    23dpt jest ❤ (6 +1)
    Cudzie trwaj...
    ✊✊✊✊
    Czekamy na córeczkę ❤
    Mamy jeszcze ❄❄❄❄

    thgfleb4gmkpfdqd.png
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 21 września 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ogólnie też byłam do nich zapisana i chciałam się wybrać. Z rozmowy wychodziło że powinno być wszystko okej, takie odczułam wrażenie.. Między czasie spotkałam koleżanka która poleciła mi inna Panią doktor w Przyszowicach, blisko Kato. Wybrałam się do niej w ubiegłym tygodniu i jestem zachwycona! Pierwszy raz ktoś mnie ciepło przyjął i znalazł jakiś plan na nas. Jestem pełna nadziei! A już paru lekarzy mam za sobą! :(

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • ZubiZubi Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 24 września 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja poznałam lekarza z kliniki Bocian w Katowicach. Byłam u niego na paru wizytach w innym miejscu. Staramy się z mezem o dziecko 1,5 roku. U mnie wszystko dobrze. Mąż niestety mało ruchliwe plemniki, morfologia tez słaba. Zażywał FertilMan Plus ale niestety wyniki poszły w dół. Jedyne co się poprawiło to ilość. Lekarz zachęca nas do inseminacji. Zrobiłam już jeden monitoring. Wizytę w Klinice Bocian w Katowicach mam zamiar umówić na 2 października ( wtedy tez będę miała owulacje) - lekarz zrobi mi drugi monitoring i przy okazji zahaczymy o pierwszą wizytę „zapoznawczą” w klinice.

  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 268 400

    Wysłany: 17 października 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, od dawna was "czytam" i fajnie wiedzieć że nie tylko mi jednej brakuje do szczęścia dwóch kresek na teście.


    Jestem Pacjentka Bociana od września, mam za sobą 2 wizyty i jestem w końcu spokojna że ktoś ma o tym zielone pojęcie ( a przerabialiśmy z mężem przez ostatnie 2 lata 7 lub 8 ginekologów)

    Jestem na cyklu stymulowanym Aromek a 8 dni temu miałam zastrzyk z ovitrelle.

    Mam duże nadzieję...

    Ona: 01.1989
    TSH 1,9
    IO metformax 2 g
    AMH 5.21
    Histeroskopia 29.02.2024 usunięto 4 polipy i cystę wraz z łyżeczkowaniem

    On : 05.1984
    Morfologia 2%


    Pierwsza córka 07.2013 15 cykli starań

    Druga córka 08.2021 prawie 4 lata starań


    Walka o 3 szczęście od września 2023
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ