X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Brązowe plamienia w środku cyklu ??
Odpowiedz

Brązowe plamienia w środku cyklu ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradzcie mi,bo trochę sie martwie dziś zauważyłam u siebie brązowe plamienia co to może oznaczać ? jestem w 17 dc owulacji chyba nie miałam nic mnie nie boli skąd te plamienia ??

  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pierwszy raz Ci sie coś takiego zdarzyło? Ja miałam brązowe plamienia w środku cyklu ale nie jednorazowo tylko przez kilka cykli i przy tym cykle miałam bardzo długie... aż musiałam nie raz wywoływać luteiną okres Lekarz zalecił 3 miesiące brania tabletek anty i wszystko po nich wróciło do normy plamień nie ma a cykle są krótsze i co najważniejsze owulacyjne ;) Plamienia w środku cyklu czasem są objawem niskiego progesteronu, także nie proponuje Ci odrazu tabletek anty bo nie na każdego zadziałają dobrze z tego co dziewczyny pisały, najlepiej się przebadać u ginekologa a on już Ci powie w razie czego jakie badania zrobić...

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka92 wrote:
    A pierwszy raz Ci sie coś takiego zdarzyło? Ja miałam brązowe plamienia w środku cyklu ale nie jednorazowo tylko przez kilka cykli i przy tym cykle miałam bardzo długie... aż musiałam nie raz wywoływać luteiną okres Lekarz zalecił 3 miesiące brania tabletek anty i wszystko po nich wróciło do normy plamień nie ma a cykle są krótsze i co najważniejsze owulacyjne ;) Plamienia w środku cyklu czasem są objawem niskiego progesteronu, także nie proponuje Ci odrazu tabletek anty bo nie na każdego zadziałają dobrze z tego co dziewczyny pisały, najlepiej się przebadać u ginekologa a on już Ci powie w razie czego jakie badania zrobić...

    Własnie nie pierwszy raz miałam już kiedyś podobne sytuacje Ja mam cykle 35-38 dniowe i chyba tez bezowulacyjne.będe dziś dzwoniła do gin o niestety plamienie się od wczoraj przedłuza i na brązowe plamie taka kawa z mlekiem :-/ ile u cb trwało takie plamienie ? Ja biore teraz htz na uregulowanie @ nie wiem czy to od tych tbletek czy faktycznie progesteron świruje ? martwi mnie to .Byc może tez plamienia są przy owulacji też ?

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell pisalam juz ze jesli to nie pierwszy raz to moze byc to plamienie srodcykliczne, owulacyjne. Nie mozesz stwierdzic, ze nie masz owulacji bo nie masz ani monitoringow ani wykresow temperatur.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ