X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Chlamydia trachomatis
Odpowiedz

Chlamydia trachomatis

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 6 września 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, od kilku lat staram sie o pierwsze dziecko jak dotąd bez skutku. Wczoraj odebralam wynik i okazało się ze mam chlamydie trachonatis. Czy któraś z was miała ten sam problem? Czy to utrudniało wam zajście w ciążę? Jestem ciekawa czy sa szansę ze po leczeniu zobaczę w końcu dwie kreseczki :)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 6 września 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie z krwi czy wymaz PCR z pochwy?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 6 września 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z krwi, Test transformacji limfocytów (LTT) - Chlamydia trachomatis met. Elispot

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ