X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Clo, estrofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eja89 Koleżanka
    Postów: 60 9

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś stosował i komuś pomógł, mam brać 5-9dc clo, 5-15dc estrofem. Wcześniej brałam aromek około pół roku i nic. Oprócz tego cały czas biorę bromocorn.

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eja89 wrote:
    Czy ktoś stosował i komuś pomógł, mam brać 5-9dc clo, 5-15dc estrofem. Wcześniej brałam aromek około pół roku i nic. Oprócz tego cały czas biorę bromocorn.
    Wszystko zależy co masz na myśli pomóc...
    Jego celem jest wywołanie owulacji.
    Po Aromku nie miałaś owu?
    To tylko ułamek tego co potrzebne do ciąży. ..
    Masz zbadana drożność jajowodów I nasienie?

  • Eja89 Koleżanka
    Postów: 60 9

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti37 wrote:
    Wszystko zależy co masz na myśli pomóc...
    Jego celem jest wywołanie owulacji.
    Po Aromku nie miałaś owu?
    To tylko ułamek tego co potrzebne do ciąży. ..
    Masz zbadana drożność jajowodów I nasienie?

    Tak miałam badanie drożności przed pierwszą ciąża i badanie nasienia też mamy. Podobno miałam po aromku owulację ale nie wyszło, po 4 miesiącach stymulacji aromkiem plus estrofem, mój okres trwał 2 tygodnie, nie urosły pęcherzyki, cykl mi się rozregulował stąd lekarz zmienił mi na clo i w niedzielę zacznę brać. Biorę też bromocorn ale lekarz mi nie zleca żadnych badań bo w pierwszą ciążę też zaszłam biorąc bromocorn plus aromek i udało się w pierwszym cyklu a teraz znowu pod górę 🙁

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eja89 wrote:
    Tak miałam badanie drożności przed pierwszą ciąża i badanie nasienia też mamy. Podobno miałam po aromku owulację ale nie wyszło, po 4 miesiącach stymulacji aromkiem plus estrofem, mój okres trwał 2 tygodnie, nie urosły pęcherzyki, cykl mi się rozregulował stąd lekarz zmienił mi na clo i w niedzielę zacznę brać. Biorę też bromocorn ale lekarz mi nie zleca żadnych badań bo w pierwszą ciążę też zaszłam biorąc bromocorn plus aromek i udało się w pierwszym cyklu a teraz znowu pod górę 🙁
    a ile minęło od 1 ciąży?
    Powinnaś zrobić badania żeby wiedzieć gdzie problem

  • Eja89 Koleżanka
    Postów: 60 9

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti37 wrote:
    a ile minęło od 1 ciąży?
    Powinnaś zrobić badania żeby wiedzieć gdzie problem

    Dokładnie teraz w kwietniu mija dwa lata jak rodziłam. Byliśmy w poradni leczenia niepłodności w Wawie na karowej w sierpniu i badania mamy porobione tylko tej drożności mi nie dali bo pani doktor powiedziała że skoro jedna ciąża była to jest ok. Tam tylko porobilismy badania i poszłam prywatnie do tego lekarza dzięki któremu poprzednio się udało, myślałam że teraz będzie łatwiej, te same leki i się uda ale się myliłam. Wiem że to wszystko jest trudne i ludzie latami walczą żeby mieć chociaż jedno dziecko ale ostatnio znowu mam myśli czemu ja? dlaczego nie mogę jak inni zaplanować i zajść w ciążę? Czuję się jakaś wybrakowana 🙁

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ