X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Clostibegyt i Aromek
Odpowiedz

Clostibegyt i Aromek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magdzia85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 marca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Staramy sie z mezem o drugie dziecko pierwsze bylo tez z pomoca medyczna. A wiec ostatni cykl mialam z Clostibegyt ale nie zadzialal teraz dostalam Clostibegyt +Aromek i mam tez pic Symfolic. Czy ktoras z was miala takie polaczenie? Dodam ze mam PCOS.

  • Bergmotka85 Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 21 marca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..nie miałam co prawda połączenia obu leków ale po dwóch poronieniach po Clostibegyt lekarz zmienił na Aromek i suplement Miovarian i udało się..tak na prawdę nie wiem co pomogło..zmiana leku..suplementy czy po prostu trafiliśmy na dobrą komórkę bo też mam PCOS..

  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam ostatni cykl tak stymulowana, z racji że mam jeden jajowód niedrożny, lekarz zalecił mix clo + aromek, by "zadziałały się u mnie rewolucje", aby cykl nie był spisany na straty, tylko bym mogła podejść do IUI. niestety w 11 dc pęcherzyk po drożnej stronie miał tylko 9 mm, więc IUI odpuściłam. Najbliższy cykl również będę brać w ten sposób tabletki, mam tylko nadzieje, że to nie powoduje większej ilości, a gorszej jakości :(

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ześć dziewczyny jestem tu nowa. W kwietniu miałam robioną histeroskopię i laparoskopię. Jajowody oba drożne. Lekarz na kontroli powiedział, że trzeba działać póki są te jajowody na 100 % drożne. przepisał mi aromek od 5-9dc. w 11 dc miałam iść na monitoring ale wylądowałam w szpitalu. Wizyta przepadła i później już się nie dostałam do lekarza. Zazwyczaj mam cykle około 31-32 dni. Ale po ostatnim poronieniu wszystko się pomieszało. W 10dc już zauważyłam śluz płodny. Czy mogłam mieć wcześniej owulację? Z mężem przytulaliśmy się 12dc,13dc,15dci 17dc.
    Dziś mam 25dc i poszłam zrobić bete bo ostatnio bolały mnie jajniki, bałam się że znów pozamaciczna. :(
    Czekam na wyniki i chciałam się dowiedzieć czy któras z was brała aromek i miała wcześniej owulację?

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Strulis Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy połączenie Aromka i Clo Wam pomogło?
    Jakie były dalsze kroki leczenia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ