X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Clostibegyt i Aromek
Odpowiedz

Clostibegyt i Aromek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magdzia85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 marca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Staramy sie z mezem o drugie dziecko pierwsze bylo tez z pomoca medyczna. A wiec ostatni cykl mialam z Clostibegyt ale nie zadzialal teraz dostalam Clostibegyt +Aromek i mam tez pic Symfolic. Czy ktoras z was miala takie polaczenie? Dodam ze mam PCOS.

  • Bergmotka85 Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 21 marca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..nie miałam co prawda połączenia obu leków ale po dwóch poronieniach po Clostibegyt lekarz zmienił na Aromek i suplement Miovarian i udało się..tak na prawdę nie wiem co pomogło..zmiana leku..suplementy czy po prostu trafiliśmy na dobrą komórkę bo też mam PCOS..

  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam ostatni cykl tak stymulowana, z racji że mam jeden jajowód niedrożny, lekarz zalecił mix clo + aromek, by "zadziałały się u mnie rewolucje", aby cykl nie był spisany na straty, tylko bym mogła podejść do IUI. niestety w 11 dc pęcherzyk po drożnej stronie miał tylko 9 mm, więc IUI odpuściłam. Najbliższy cykl również będę brać w ten sposób tabletki, mam tylko nadzieje, że to nie powoduje większej ilości, a gorszej jakości :(

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ześć dziewczyny jestem tu nowa. W kwietniu miałam robioną histeroskopię i laparoskopię. Jajowody oba drożne. Lekarz na kontroli powiedział, że trzeba działać póki są te jajowody na 100 % drożne. przepisał mi aromek od 5-9dc. w 11 dc miałam iść na monitoring ale wylądowałam w szpitalu. Wizyta przepadła i później już się nie dostałam do lekarza. Zazwyczaj mam cykle około 31-32 dni. Ale po ostatnim poronieniu wszystko się pomieszało. W 10dc już zauważyłam śluz płodny. Czy mogłam mieć wcześniej owulację? Z mężem przytulaliśmy się 12dc,13dc,15dci 17dc.
    Dziś mam 25dc i poszłam zrobić bete bo ostatnio bolały mnie jajniki, bałam się że znów pozamaciczna. :(
    Czekam na wyniki i chciałam się dowiedzieć czy któras z was brała aromek i miała wcześniej owulację?

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Strulis Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy połączenie Aromka i Clo Wam pomogło?
    Jakie były dalsze kroki leczenia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ