X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Co z lekami?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zestresowana i pełna nadziei Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem z niewykorzystanymi lekami podczas procedury IVF. Co z nimi robicie oddajcie gdzieś do utylizacji? Gdzie mogę to zrobić? Trochę mi ich zostało a póki co nie bede po raz kolejny podchodzić do procedury więc po co mają mi zalegac.

  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zestresowana i pełna nadziei wrote:
    Dziewczyny mam problem z niewykorzystanymi lekami podczas procedury IVF. Co z nimi robicie oddajcie gdzieś do utylizacji? Gdzie mogę to zrobić? Trochę mi ich zostało a póki co nie bede po raz kolejny podchodzić do procedury więc po co mają mi zalegac.
    Jeśli data ważności jeszcze nie minęła to może warto komuś oddać ewentualnie sprzedać? Na pewno wiele chętnych dziewczyn by się znalazło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 09:30

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zestresowana i pełna nadziei wrote:
    Dziewczyny mam problem z niewykorzystanymi lekami podczas procedury IVF. Co z nimi robicie oddajcie gdzieś do utylizacji? Gdzie mogę to zrobić? Trochę mi ich zostało a póki co nie bede po raz kolejny podchodzić do procedury więc po co mają mi zalegac.
    Wielu lekarzy jest bardzo oszczędnych w wypisywaniu recept, myślę że bez problemu mogłabyś te leki sprzedać. W szczególności luteinę, która potrafi uratować ciążę.

  • Zestresowana i pełna nadziei Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak myślałam żeby sprzedać jednak ktoś mi mówił że handel lekami jest nielegalne stąd moje pytanie co z tym wszystkim zrobić. Wszystkie daty są w miarę odległe. Zostalo mi m.in. Prolutex, Lutinus, Estrofem, Neoparin, duphaston, clexane, encorton, luteina.

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zestresowana i pełna nadziei wrote:
    No właśnie tak myślałam żeby sprzedać jednak ktoś mi mówił że handel lekami jest nielegalne stąd moje pytanie co z tym wszystkim zrobić. Wszystkie daty są w miarę odległe. Zostalo mi m.in. Prolutex, Lutinus, Estrofem, Neoparin, duphaston, clexane, encorton, luteina.
    Przyjmij zaproszenie

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ