X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czy już mogę brać Duphastan??
Odpowiedz

Czy już mogę brać Duphastan??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Od 5 cyklu mam plamienia dostałam właśnie dlatego dupka. W poprzednim cyklu miałam monitoring i lekarz powiedziała że owulacja była w 15 - 16 dniu skok tem był z 36,40 na 36,80, a w tym cyklu takie dziwne temperatury. Dupka powinnam zacząć od jutra ale nie wiem. Czy mogłybyście pomóc?? Bardzo proszę

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka zaleciła od 16 do 25 dc. Tak samo z luteiną zalecała.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore zawsze po 3 wyzszych temperaturach

  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja nie wiem czy już miałam te wyższe temperatury

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zacznij brać, tak jak zalecił lekarz. Tak będzie najlepiej :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore od 14- 25 dc tak zalecił gin .... potem odstawiam i czekam ...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ