X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czy są tu jakieś Dziewczyny z Uk które mogę napisać coś o CYCLOGEST
Odpowiedz

Czy są tu jakieś Dziewczyny z Uk które mogę napisać coś o CYCLOGEST

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie czy są dziewczyny które mogą mi coś napisać na temat CYCLOGEST-u jestem ciekawa opinii rodaczek ... trochę czytałam na angielskich forach i ogolną opinie ma bardzo dobrą :) :) :) chodzi mi również o dawkę ja mam 400 mg trochę dużo mi się wydaje daltego wole się upewnić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj

    Ja stosowałam cyclogest 200 mg, tylko nie rozumiem o co chcesz konkretnie zapytać??? Progesteron jak progesteron....jest to lek na receptę wiec dawke ustala ginekolog na podstawie wyników badan...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 01:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beebs wrote:
    Witaj

    Ja stosowałam cyclogest 200 mg, tylko nie rozumiem o co chcesz konkretnie zapytać??? Progesteron jak progesteron....jest to lek na receptę wiec dawke ustala ginekolog na podstawie wyników badan...
    dzięki ja mam 400 mg chodzi ogólnie czy nie miałaś jakiś skutkow ubocznych itd. ... pierwszy raz biorę a to dość wysoka dawka . Czytałam rożne opinie :) Ale dzięki biorę 7 dzień i na razie nic się nie dzieje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2014, 19:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 02:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do skutków ubocznych to miałam uplawy i od czasu do czasu cos na kształt swędzenia, lekkiego pieczenia. Jedno i drugie ponoć normalne ( tak mówił moj ginekolog) ;) a dawka...hymmm. Moze masz za niski progesteron w fazie lutealnej stad te 400 mg....

  • kiniusia00 Ekspertka
    Postów: 220 110

    Wysłany: 24 listopada 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itam co prawda nie jestem z UK ale w Irlandii wiekszosc lekow jest takich samych.
    Co do cyclogel to dla mnie nie do konca sie wchlanial i rano prawie wszystko mialam na wkladce. Polecam cicrone 8% to tez progesteron tylko ze z aplikatorem i lepiej pszyswajany.

    1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ