X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry ginekolog lux med Warszawa
Odpowiedz

Dobry ginekolog lux med Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie. Zaczynam starania o drugie dziecko, ale najpierw chciałabym iść do giną, który da mi skierowanie na badania, a potem poprowadzi ewentualna ciąże. Mam pakiet w luxmed, macie tam jakiś sprawdzonych lekarzy? Z góry dzięki za odp.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Ireneusza Radziszewskiego, przyjmuje na Domaniewskiej w Jupiterze.

    Wiadomo, że później warto mieć lekarza prowadzącego w szpitalu, w którym będziesz rodziła.

    pozdrawiam

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Jak w temacie. Zaczynam starania o drugie dziecko, ale najpierw chciałabym iść do giną, który da mi skierowanie na badania, a potem poprowadzi ewentualna ciąże. Mam pakiet w luxmed, macie tam jakiś sprawdzonych lekarzy? Z góry dzięki za odp.

    Sprawdzonych dobrych nie mam, ale mogę jedną ginekolog ODRADZIĆ: dr Maria Dubicka. Faszeruje lekami, a nie robi badań, zawsze niezadowolona, nie lubi jak się zadaje pytania, odpowiada bardzo niezadowolonym tonem.

    Piszę, żebyś nie marnowała czasu na nią.

    golonat lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Sprawdzonych dobrych nie mam, ale mogę jedną ginekolog ODRADZIĆ: dr Maria Dubicka. Faszeruje lekami, a nie robi badań, zawsze niezadowolona, nie lubi jak się zadaje pytania, odpowiada bardzo niezadowolonym tonem.

    Piszę, żebyś nie marnowała czasu na nią.

    Dzięki, zawsze to droga eliminacji można wykluczyć, sprawdzę dr. Radziszewskiego

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • megi.waw Koleżanka
    Postów: 83 19

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Dzięki, zawsze to droga eliminacji można wykluczyć, sprawdzę dr. Radziszewskiego
    I jak ten dr Radziszewski ?

    atdchdgecpqvyb8k.png


  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, w Luxmedzie byłam u trzech.
    1. dr Więczkowski- przyjmuje na Szernera. niezbyt wylewny i jeśli chciałabyś się czegokolwiek dowiedzieć, musisz po prostu pytać. zero uśmiechu jakaś drętwa atmosfera. zakończyłam na dwóch wizytach.
    2. dr Sierawski (Szernera i Jerozolimskie 162). to jest kozak, pośmiać się można:) jeśli potrzebne są jakieś badania, bez problemu kieruje. zupełnie luźna atmosfera, raz nawet się zapomniałam i powiedziała do niego na TY. ja siedziałam zburaczała, a on się śniał jak to łatwo z nim wejść w bliskie relacje. oczywiście dalej mówię do niego PAN. przy moich problemach z zajściem w ciążę od razu powiedział, że luxmed się tym nie zajmuje, ale jeśli potrzebowałam jakieś badania mieć za darmo w ramach abonamentu, wypisywał.
    3. dr Wodowska (jerozolimskie 162) bardzo sympatyczna i empatyczna pani. byłam przypadkiem bo potrzebowałam szybko zrobić cytologię. bardzo delikatna. wszystko tłumaczy co i jak, nie traktuje pacjenta z góry. sama zaproponowała mi badanie piersi i rutynowe badanie ginekologiczne.

    także tak: 2 i 3 polecam, 1 nie polecam jeśli nie chcesz się dołować.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odradzam:
    1. Alicja Pawłowska - przyjmuje chyba tylko na Puławskiej; cytologię zrobi, coś tam powie; na pewno nie polecam przy staraniach; nie przepisze żadnych badań "trzeba się starać i regularni współżyć". Nic nie wytłumaczy. "Ciążą to nie choroba" i takie tam. Wystraszy i tak zostawi.

    2. Grzegorz Radiukiewicz - ma brud po paznokciami. Modliłam się, żeby tylko mnie nie chciał badać - wysłuchano (tylko 1 wizyta).

    3. Jacek Nieżurawski - akurat chodziłam na konsultacje endokrynologiczne; niby spoko; małomówny, trzeba pytać i challenge'ować inaczej pomruczy pod nosem i wypisze skierowania i receptę. Na wizytę ma 15 min (o czym przypomina wielka kartka przypięta nad biurkiem) i nigdy ich nie przekroczył. Czasami jak miałam dużo pytań to je zbywał patrząc na zegarek. W czasie wizyt odbiera prywatne telefony od pacjentek i umawia z nimi wizyty. Co do kompetencji to chyba jemu najbardziej bym ufała, bo generalnie robił jakieś tam badania, poprawiło mi się w czasie gdy do niego chodziłam. Ale zmieniłam lekarza, bo przystopował z tą diagnostyką, a nie po to mam pakiet, żeby oszczędzał na moim zdrowiu.

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o dr Halinie Modkowskiej-Czarnowskiej? Endokrynologa-ginekolog z Alfa-Leku?

    Byłam na pierwszej wizycie.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • Arowana14 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie z luxmedu ale jak szukacie naprawdę dobrego ginekologa to udajcie sie do przychodni Boramed, przyjmuje tam doktor Wojciech Grzybowski. Moim zdaniem jest naprawdę bardzo profesjonalnym ginekologiem i jak zależy Wam na takim naprawdę dobrym to śmiało polecam.

    Aga
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ