X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry ginekolog Wrocław.
Odpowiedz

Dobry ginekolog Wrocław.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasolinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szukam dobrego ginekologa ,który przyjmuje we Wrocławiu lub w okolicach Wrocławia.

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Curyło który przyjmuje na NFZ w Dolnośląskim Centrum Ginekologii. Prowadzi ciążę mojej siostry i jest bardzo zadowolona, od kiedy zaczęłam się starć też zaczęłam do niego chodzić i powiem, to lekarz z powołaniem. Nie bagatelizuje obaw, jest konkretny i odpowiada na wszystkie pytania a jak czytałam o nim opinie w internecie to trudno znaleźć coś negatywnego.

    Fasolinka lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Fasolinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia a gdzie dr.dokładnie przyjmuje ?

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolnośląskie Centrum Ginekoligii Krynicka 22 50-555 Wrocław 71 336 01 37
    nawet na pierwszą wizytę można umówić się telefonicznie tylko trzeba koniecznie podać do jakiego lekarza bo jest kilku ginekologów. Pan Curyło jak narazie przyjmuje chyba tylko w piątki.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Fasolinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ;-}

  • jannet Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze dr Michalik na jedności narodowej 118, tak z boku się wchodzi. Zapisy albo u niego bezpośrednio albo przez www - http://ginekolog-michalik.pl
    Polecam wersję przez stronę internetową, bo działa to bardzo szybko i wszystko jest pewne, bo dostajesz potwierdzenia i masz pewność, że na pewno Cię zapisało.
    A doktor mnie przekonał, bo widać, że ma podejście do kobiet, duuuuże doświadczenie, szczególnie przy prowadzeniu ciąż, no i ma dobry, sprzęt.

  • maleńka29 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wątek!!! Dzięki dziewczyny za namiary. Ja byłam we Wrocławiu u dwóch ginekologów, których szczerze odradzam:
    1. Dr Marian Gryboś- po badaniu czułam się jakby ktoś mnie zgwałcił!!! Pan Doktor dobitnie pokazywał jak nie powinnam współżyć bo będzie mnie boleć! I kilkakrotnie to powtarzał tak jakby sprawiało mu to satysfakcję! Ja chyba wiem jak mam się kochać żeby mnie nie bolało? Poza tym dowcipy- zboczone- nie na miejscu w takiej sytuacji! N chyba, że komuś takie zachowania nie przeszkadzają...
    2. Dr Ewa Milnerowicz- Nabzdyk- pierwsze dwie wizyty kontrolne ok- nie mam zarzutów. Nie mniej jednak gdy zaczęły się problemy- krwawienie w pierwszych dniach ciąży- Pani Doktor odesłała mnie z tabletkami Duphaston do domu i kazała zrobić BHCG za 3 dni i wtedy zgłosić się na wizytę bo akurat było przed świętami. Zero zainteresowania tylko kasa się liczy! Moją siostrę zdiagnozowała, że ma nadżerkę i trzeba zrobić zabieg. Oczywiście żadnej nadżerki nie było- siostra była na konsultacji u dwóch innych ginekologów, którzy bardzo się zdziwili na diagnozę postawioną przez Panią Doktor.

    http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
  • jannet Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to od zawsze chodzę do dr. Michalika - www.ginekolog-michalik.pl
    i jestem bardzo zadowolona. Ma normalne podejście, widać, że lubi pracę z kobietami, jest bardzo, bardzo kompetentny, no i ma świetny sprzęt. Bardzo przyjazny człowiek - nigdy nie miałam jakiś dłużych problemów, ale przy moich wizytach spisywał się na medal.
    No i robi usg 3d, dla mnie to był też duży plus.
    I przede wszystkim! Mogę się do niego zarejestrować przez internet co bardzo sobie chwalę - wreszcie nie muszę dzwonić do lekarza w godzinach pracy, bo tak jest otwarta rejestracja…
    Ogólnie to naprawdę myślę, że warty polecenia.

  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 9 lutego 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Dr Jarosza i Dr Halame, oboje przymuja w Mediconcept na Krzyckiej. Swietni ginwkolodzy, ja jestem zachwycona ich podejsciem do pacjenta.
    Warto wspomoc sie jeszcze opiniami na znanym lekarzu.

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Griszanka wrote:
    Ja polecam Dr Jarosza i Dr Halame, oboje przymuja w Mediconcept na Krzyckiej. Swietni ginwkolodzy, ja jestem zachwycona ich podejsciem do pacjenta.
    Warto wspomoc sie jeszcze opiniami na znanym lekarzu.


    Witaj, a czy oni może mają umowę z NFZ?

    1cs
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy są we Wrocławiu jacyś dobrzy ginekolodzy na NFZ? Bo ja do tej pory nie znalazłam takiego i chodzę tylko prywatnie... Może ktoś dobrego ginekologa na NFZ polecić?

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jannet wrote:
    Ja za to od zawsze chodzę do dr. Michalika - www.ginekolog-michalik.pl
    i jestem bardzo zadowolona. Ma normalne podejście, widać, że lubi pracę z kobietami, jest bardzo, bardzo kompetentny, no i ma świetny sprzęt. Bardzo przyjazny człowiek - nigdy nie miałam jakiś dłużych problemów, ale przy moich wizytach spisywał się na medal.
    No i robi usg 3d, dla mnie to był też duży plus.
    I przede wszystkim! Mogę się do niego zarejestrować przez internet co bardzo sobie chwalę - wreszcie nie muszę dzwonić do lekarza w godzinach pracy, bo tak jest otwarta rejestracja…
    Ogólnie to naprawdę myślę, że warty polecenia.

    Faktycznie opcja z rezerwacją internetową bardzo przypadła mi do gustu. Co do pana Michalika to również polecam. Świetny specjalista!

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 21 lipca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miszka wrote:
    Faktycznie opcja z rezerwacją internetową bardzo przypadła mi do gustu. Co do pana Michalika to również polecam. Świetny specjalista!
    śmierdzi tu kryptoreklamą
    ktoś loguje się na forum robi dwa wpisy pochwalne na rzecz jakiegoś doktorka a później znika
    i teraz sytuacja się powtarza

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • MalinkaKalinka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 września 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Jeżeli szukacie dobrego ginekologa to polecam http://proclinic.pl. Korzystam z ich usług praktycznie od zawsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 20:21

    http://proclinic.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dr Siejkowski? Chodzi któraś z Was do niego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem pacjentką Pani Magdaleny Miś-Michałek z przychodni Eskulap i zdecydowanie muszę polecić, jest to pierwsza lekarka która zapisała mi tabletki które nie powodują u mnie szalonych wahań nastrojów :) ma bardzo fajny kontakt z pacjentami, potrafi słuchać i jest delikatna co jest bardzo ważne w mojej opinii

  • juliad Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 24 września 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Michalik, przyjmuje na Jedności
    http://ginekolog-michalik.pl/- zapisy online

  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 10 października 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam dr Sieradzką, która przyjmuje prywatnie na ulicy Krętej

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • mamakasiaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam z Wrocławia pana Witkowskiego, miałam problemy z guzkami, dzięki szybkiej konsultacji i rozpoznaniu pana doktora szybko się ich pozbyliśmyy https://www.witkowskiginekolog.pl

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Robert Gizler

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ