Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Gdy pozostaje tylko in vitro-grupa wsparcia
Odpowiedz

Gdy pozostaje tylko in vitro-grupa wsparcia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Hope&Baby Autorytet
  Postów: 345 166

  Wysłany: 22 kwietnia 2019, 14:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny. Łączmy się...
  My chyba a raczej na pewno naturalną walkę o dziecko przegraliśmy. 😢
  Prawie dwa lata starań, badania, zabiegi i nic. Prowadzący ginekolog po laparoskopii skierował nas do poradni niepłodności, tam po jednym monitorowanym cyklu odesłali nas z kwitkiem. 😢 Dr. stwierdził, że owualcja była, wyniki ok więc mamy starać się pół roku i jak coś to wrócić... żenada. Wyniki nie są ok, mam wysoką prolaktyne, której nikt nawet nie zauważa i nie chcą nic z tym zrobić. Ze względu, że mam pcos to hormony są rozjechane. No ale z tym też nic nie zrobili. To jest mój pierwszy cykl po laparoskopii, owulacja była fakt ale ciąży brak. Pęcherzyk w sumie też rósł licho, estradiol był nieco za niski... progesteron lekko ponad 15...
  Rozmawiałam z lekarzem kierującym po tym jak dr z poradni nas odprawił i kazał myśleć o in vitro. 😢 Niewiadomo już w sumie czemu mimo owualcji się nie udało. Jestem załamana.
  Musiałam się wygadać. Czy jest ktoś w takiej sytuacji?
  Robiłam dziś test fascelle ten z rossmana. Zauważyłam lekki ślad drugiej kreski tylko powiedzcie mi czy te testy nie mają tej wady? 🤔

  02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
  03.2019- szczęśliwy cykl ❤
  05.2019- Aniołek [*]👼
  11.07.2019 powrót do walki ✊
 • elfi Autorytet
  Postów: 1546 1398

  Wysłany: 26 kwietnia 2019, 08:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cień kreski to już coś :-) Zrób badanie beta HCG z krwi.

  A jeśli chodzi o in vitro, to wpadaj na wątki comiesięczne - aktualny to IN VITRO - KWIECIEŃ :-)

  0d1ygov3xuib4nao.png
  mamy ❄️❄️

  31 lat, zdrowi, niepłodność idiopatyczna
  8-10.2018 - 3 x IUI :-(
  11.2018 - 1 IVF ICSI; 8.12 blastka 5.1.2 :-(, 17.01 blastka 4.2.2, 9dpt 63,2, cb
  2.2019 - 2 IVF FAMSI; 19.03 blastka 4.1.2, 9dpt 218,5, 11dpt 605,3, 13dpt 1203, 18dpt 6985, 20dpt pęcherzyk, 29dpt serduszko <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)