Forum Starając się z pomocą medyczną Gonapeptyl daily|IVF|Polmedis|Wrocław
Odpowiedz

Gonapeptyl daily|IVF|Polmedis|Wrocław

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
  Postów: 149 28

  Wysłany: 19 listopada 2018, 12:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny!

  Ponieważ potrzebuję porad, wsparcia i dobrego słowa od osób, które są w takiej samej lub podobnej do mojej sytuacji, postanowiłam tu napisać.

  Czy któraś z Was może podzielić się ze mną opiniami na temat przyjmowania zastrzyków Gonapeptyl Daily (głównie to skutki uboczne) oraz kliniki leczenia niepłodności Polmedis we Wrocławiu? Jestem wraz z moim partnerem w trakcie procedury IVF w tej klinice i jestem ciekawa jak u Was to wygląda. Dodam, że ze mną jest wszystko ok a u partnera jest bardzo mało prawidłowych plemników.

  Starania od 10.2016
  Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
  ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
  0 śnieżynek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego