Forum Starając się z pomocą medyczną Gonapeptyl daily|IVF|Polmedis|Wrocław
Odpowiedz

Gonapeptyl daily|IVF|Polmedis|Wrocław

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
  Postów: 149 28

  Wysłany: 19 listopada 2018, 12:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny!

  Ponieważ potrzebuję porad, wsparcia i dobrego słowa od osób, które są w takiej samej lub podobnej do mojej sytuacji, postanowiłam tu napisać.

  Czy któraś z Was może podzielić się ze mną opiniami na temat przyjmowania zastrzyków Gonapeptyl Daily (głównie to skutki uboczne) oraz kliniki leczenia niepłodności Polmedis we Wrocławiu? Jestem wraz z moim partnerem w trakcie procedury IVF w tej klinice i jestem ciekawa jak u Was to wygląda. Dodam, że ze mną jest wszystko ok a u partnera jest bardzo mało prawidłowych plemników.

  Starania od 10.2016
  Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
  ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
  0 śnieżynek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ