Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 9 listopada 2022, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    U mnie to wychodzi tak że moj maz krzyczy ja krzyczę na niego żeby się nie darl na pół wsi i wychodzi z tego kłótnia między nami 😂
    Oj tak uczy cierpliwości. Nic na to nie poradzę i tak będzie co ma być 💗
    Haha a podobno to baby takie kłótliwe, co? 😂😂😂 z takich głupot największe awantury wychodzą 🙈

    Edyta, w każdej klinice są plusy i minusy. Plusem jest to, że lekarza są bardzo pomocni jak i położne, zawsze znajdą dla Ciebie czas aby Cię przyjąć jak potrzebujesz i akceptują zalecenia immunologow czy innych lekarzy :) mnie się w Gravidzie udało i będę polecać. Jeździłam wiele km do różnych klinik a tu miałam pod ręką. No i nie są jeszcze drastyczne kwoty za procedurę czy wizyty a jak łapiesz się na dofinansowanie to już w ogóle bajka :)
    Gravida otrzymala dofinansowanie na kilka kolejnych lat :)

    MYSZA lubi tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta7 wrote:
    Jakie opinie macie o Gravidzie w Płocku? Czy w tym Płocku zaszłyście w ciąże czy w innych klinikach?
    Ja mam bardzo dobre. Jestem pacjentką Dr Cieplińskiego. Bardzo sympatyczny doktor :)
    Po 3 nie udanych iui podeszliśmy z mężem do ivf. Jestem aktualnie w ciąży po pierwszym transferze zarodka 5bb :)

    kreconairuda, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Dziewczyny daje znać co u nas niestety ciężko mały mało co ci ciagle się budzi jak zasypia to tylko na rękach i trwa to 10 minut byliśmy na wizycie u osteopaty i znalazł problem jesteśmy w szoku z mężem ze takie coś jest a wiec przez to ze uległam cc i dziecko nie przechodziło drogami natury ma słaba przeponę płytko oddycha i dlatego nie chce nam spać wczoraj go masował i robił tak jakby przechodził drogami i musimy 2-3 tyg czekać na efekty jestem załamana ze przeze mnie mały cierpi i płacze ciagle jest mi go szkoda biedny tak się meczy żeby zasnąć . Słyszałyście kiedyś o takich problemach.
    Ola już nie jedna osoba Ci pisała, że to grupa kobiet która stara się o dzidziusia, jest w ciąży lub dopiero co urodziła i nie wiemy jak mamy Wam pomoc w takiej sytuacji. Może spróbuj zapytać się na innym forum, gdzie kobietki już urodziły 🤷‍♀️ Może ktoś Ci doradzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2022, 14:30

    Paulina12345, kreconairuda, Paula24 lubią tę wiadomość

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6463 3627

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    U mnie dziś pomidorowa z ryżem i warzywa na patelnie z kurczakiem

    A ja spaghetti kurczakiem, groszkiem i pieczarkami ❤️❤️❤️

    kreconairuda, Paula24 lubią tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    A ja spaghetti kurczakiem, groszkiem i pieczarkami ❤️❤️❤️
    Ja robie gulasz z kaszą i surówką z kapusty kiszonej 😊😍

    kreconairuda, Paula24, Paulina12345 lubią tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobrocie dziś na obiadki 😋

    kreconairuda, αηgєℓ lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Same dobrocie dziś na obiadki 😋
    Jeszcze mogłaby któraś forumka jakieś ciacho upiec i możemy się spotykać 😂😂😂💕

    Paula24 lubi tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • marti7 Autorytet
    Postów: 494 381

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Same dobrocie dziś na obiadki 😋
    Ja dzisiaj padam i zamówiłam pizzę 😂

    Paula24, Binka90, kreconairuda lubią tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Jeszcze mogłaby któraś forumka jakieś ciacho upiec i możemy się spotykać 😂😂😂💕
    Dobry pomysł, ale ja do was mam pół Polski 😂

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti7 wrote:
    Ja dzisiaj padam i zamówiłam pizzę 😂
    Mmm wygrałaś ta pizza 😋

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 9 listopada 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Dobry pomysł, ale ja do was mam pół Polski 😂

    Trzeba w połowie drogi się spotkać 😂😂 choć z chęcią pojechałabym kiedyś jeszcze do Krakowa 💕 mieszkasz w centrum?

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 9 listopada 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cukier w normie 😁😁😁😁😁
    Nie mam cukrzycy ciążowej 😁😁😁😁😁😁😁😁😁

    kreconairuda, MYSZA, Ania1414, nick nieaktualny, Kaczuszka.w.czepku, Paula24, Binka90, Paulina12345, Aleks11, Kate_B lubią tę wiadomość

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 9 listopada 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Dziewczyny cukier w normie 😁😁😁😁😁
    Nie mam cukrzycy ciążowej 😁😁😁😁😁😁😁😁😁
    💪♥️♥️♥️

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 9 listopada 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Dziewczyny cukier w normie 😁😁😁😁😁
    Nie mam cukrzycy ciążowej 😁😁😁😁😁😁😁😁😁
    Super kochana 💗 to możesz sobie dogadzac zywieniowo 😁

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 9 listopada 2022, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Super kochana 💗 to możesz sobie dogadzac zywieniowo 😁
    Tak 😂 ale jestem w kompletnym szoku, bo przed ciążą miałam same problemy z tym cukrem 🙈

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 9 listopada 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Trzeba w połowie drogi się spotkać 😂😂 choć z chęcią pojechałabym kiedyś jeszcze do Krakowa 💕 mieszkasz w centrum?
    Mieszkam pod Krakowem 😊 ale do granicy mam może 1km 😛

    kreconairuda lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 9 listopada 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Dziewczyny cukier w normie 😁😁😁😁😁
    Nie mam cukrzycy ciążowej 😁😁😁😁😁😁😁😁😁
    Superancko 😁

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 9 listopada 2022, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Tak 😂 ale jestem w kompletnym szoku, bo przed ciążą miałam same problemy z tym cukrem 🙈
    Widocznie ciąża pozytywnie wpłynęła na Twój cukier 😁💗 i bardzo dobrze

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 9 listopada 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Widocznie ciąża pozytywnie wpłynęła na Twój cukier 😁💗 i bardzo dobrze
    Chyba tak 😍😊
    Jutro wielki dzień 😍
    Boże nie mogę się doczekać tej Twojej bety 😍❤

    MYSZA, Binka90 lubią tę wiadomość

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 9 listopada 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Chyba tak 😍😊
    Jutro wielki dzień 😍
    Boże nie mogę się doczekać tej Twojej bety 😍❤
    Kochana ja powiem Ci , że boję się tak strasznie że nie mogę się dziś ze sobą ogarnąć. Chodzę i nie wiem co mam ze sobą zrobić. Miałam takie nabrzmiale piersi. Teraz jakby mniejsze są. Nie wiem czy ja sobie już wkrecam czy tak jest. Czy to jest zmienne z tymi piersiami? Zastrzelić mnie dziś 😁 wykończe się do jutra.
    Też już się nie mogę doczekać, oby mój Kropeczek walczył 💗💗💗💗💗 A beta rosla🥺

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

‹‹ 1161 1162 1163 1164 1165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ