X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncertum problem męski
Odpowiedz

Gyncertum problem męski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1448 1947

    Wysłany: 25 kwietnia, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    kogo polecacie w Gyncentrum (Ślask, Małopolska ) dla par z problemem męskim?

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 894 929

    Wysłany: 25 kwietnia, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy w Katowicach u Androloga,uduś,nie pamiętam,ale tam mają chyba tylko jednego doktora.Przyszlismy już z gotowymi badaniami.Nie życzył sobie partnerki przy badaniu (taki dziwak), ale konkretny.Od razu posiew z antybiogramem. Antybiotyki trafione. Wyleczony i po trzech miesiącach wyniki poprawione,tak więc u nas był problem bakterii.

    Miphuhiz lubi tę wiadomość

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%

    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(

    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500

    XII starania naturalne
    5dpo 1,70
    8dpo 1,30 :-(

    X 23 histeroskopia - ok
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 165 142

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dotyczył nas problem męski natomiast wiem o jakiego lekarza androloga/urologa chodzi, bo byliśmy u niego na 2-3 wizytach lecząc się w Katowicach. Dr M. Sz., przyjmował też wtedy pacjentów spoza kliniki wystarczyło się zapisać, terminy dość odległe. Pamiętam, że przyjmował tylko w soboty. Odnośnie wizyty bez partnerki, według mnie ma to sens, faceci dość mocno stresują się badaniem i lekarz chce też na osobności porozmawiać o problemach. W czasie tych naszych wizyt w momencie, gdy chciał już obgadać sprawy, które dotyczyły nas razem typu jak długo się staramy, czy decydujemy na in vitro itd. zapraszał mnie do gabinetu, wiadomo faceci w tych różnych terminach bywają zieloni i wtedy to już wolą jak my gadamy. Według mnie sensownie jest zapisać się do niego na początku wizyt w klinice, bo odniosłam wrażenie, że lekarz prowadzący zlecił mnóstwo badań, które on trochę zakwestionował tzn. uznał, że jeśli badania wyszły ok to robienie kolejnych i kolejnych i tak dokładnej analizy nie było potrzebne. Po podpisaniu umowy okazało się, że jedno z tych drogich badań jest w cenie, a wcześniej za nie zapłaciliśmy. Ale to już osobny temat i to nie pytanie o moje zdanie na temat kliniki...Ostatecznie wyszły jakieś bakterie w nasieniu, nie w dużej ilości, ale mieliśmy wspólne leczenie. Inne parametry były ok. Polecam wizytę, konkretny lekarz i zna się na tym co robi. Czekając na wizyty usłyszeliśmy o nim dużo pozytywnych opinii od pacjentów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 21:18

    Atika lubi tę wiadomość

  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 68 26

    Wysłany: 26 kwietnia, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Hej,
    kogo polecacie w Gyncentrum (Ślask, Małopolska ) dla par z problemem męskim?

    Bardzo dobre opinie słyszałam o dr Targońskim, ale on w invimedzie przyjmuje. Z czym u Was jest konkretnie problem?

  • Atika Autorytet
    Postów: 894 929

    Wysłany: 26 kwietnia, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve83 wrote:
    Nie dotyczył nas problem męski natomiast wiem o jakiego lekarza androloga/urologa chodzi, bo byliśmy u niego na 2-3 wizytach lecząc się w Katowicach. Dr M. Sz., przyjmował też wtedy pacjentów spoza kliniki wystarczyło się zapisać, terminy dość odległe. Pamiętam, że przyjmował tylko w soboty. Odnośnie wizyty bez partnerki, według mnie ma to sens, faceci dość mocno stresują się badaniem i lekarz chce też na osobności porozmawiać o problemach. W czasie tych naszych wizyt w momencie, gdy chciał już obgadać sprawy, które dotyczyły nas razem typu jak długo się staramy, czy decydujemy na in vitro itd. zapraszał mnie do gabinetu, wiadomo faceci w tych różnych terminach bywają zieloni i wtedy to już wolą jak my gadamy. Według mnie sensownie jest zapisać się do niego na początku wizyt w klinice, bo odniosłam wrażenie, że lekarz prowadzący zlecił mnóstwo badań, które on trochę zakwestionował tzn. uznał, że jeśli badania wyszły ok to robienie kolejnych i kolejnych i tak dokładnej analizy nie było potrzebne. Po podpisaniu umowy okazało się, że jedno z tych drogich badań jest w cenie, a wcześniej za nie zapłaciliśmy. Ale to już osobny temat i to nie pytanie o moje zdanie na temat kliniki...Ostatecznie wyszły jakieś bakterie w nasieniu, nie w dużej ilości, ale mieliśmy wspólne leczenie. Inne parametry były ok. Polecam wizytę, konkretny lekarz i zna się na tym co robi. Czekając na wizyty usłyszeliśmy o nim dużo pozytywnych opinii od pacjentów.

    Zgadza się, dr Sz. 😉

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%

    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(

    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500

    XII starania naturalne
    5dpo 1,70
    8dpo 1,30 :-(

    X 23 histeroskopia - ok
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1448 1947

    Wysłany: 26 kwietnia, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    Bardzo dobre opinie słyszałam o dr Targońskim, ale on w invimedzie przyjmuje. Z czym u Was jest konkretnie problem?
    u nas żaden :)
    koleżanka która nie ma tu konta poprosiła o polecajke :)

    Dziękuję dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 18:44

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ