X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Histeroskopia diagnostyczna Warszawa
Odpowiedz

Histeroskopia diagnostyczna Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • DomiDomi Przyjaciółka
    Postów: 71 83

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Warszawy, kogo polecacie do przeprowadzenia histeroskopii? Czy orientujecie się jaki jest czas oczekiwania w ramach NFZ w jakimś sensownym ośrodku? W prywatnych klinikach oferta jest mocno zróżnicowana: od 1000zl do blisko 4000… Będę wdzięczna za rekomendacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Dr. Dońca.
    Prywatnie w Novum a na nfz chyba w Szpitalu na Szaserów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2022, 19:41

  • DomiDomi Przyjaciółka
    Postów: 71 83

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    Ja polecam Dr. Dońca.
    Prywatnie w Novum a na nfz chyba w Szpitalu na Szaserów.

    No właśnie dziś dzwoniłam na Szaserów i dr Doniec nie wykonuje histeroskopii ( zbyt banalny zabieg). Prywatnie to drogie badanie (Ok 3600) w Novum i EvaClinic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @DomiDomi chyba gdzieś na forum mi się przewinęły jakieś informacje o innym lekarzu do histero ale nie wiem czy na NFZ, może to był Invimed ale nie jestem pewna. Może poszperaj , coś Ci wpadnie w oko.

  • DomiDomi Przyjaciółka
    Postów: 71 83

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    @DomiDomi chyba gdzieś na forum mi się przewinęły jakieś informacje o innym lekarzu do histero ale nie wiem czy na NFZ, może to był Invimed ale nie jestem pewna. Może poszperaj , coś Ci wpadnie w oko.

    Dzięki :) poszperałam i wpadł mi jedynie wspomniany wcześniej Issat. Umówiłam się do niego na jutro do przychodni bo mia akurat termin- zobaczę, pogadam.

    Jeśli nie, to pewnie się zdecyduję na komercyjny zabieg w Novum... powiesz jak to wygląda?

  • DomiDomi Przyjaciółka
    Postów: 71 83

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Bardzo szybko będziesz mieć histeroskopie offce w IMID. Polecam profesora Isata. Super lekarz.

    Emily0723 wysylam zaproszenie priv :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @DomiDomi Wysłałam zaproszenie

  • DomiDomi Przyjaciółka
    Postów: 71 83

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki: ) przyjęte!
    Napisałam priv dziewczyny :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ