X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną HSG- udrażnianie jajowodów- Salve Medica Łódź
Odpowiedz

HSG- udrażnianie jajowodów- Salve Medica Łódź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karlas Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 8 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Czy, któraś z was miała udrażniane jajowody podczas hsg (za pomocą mikronarzędzi) w klinice Salve Medica w Łodzi?

    1.5 roku starań
    Styczeń 2017 - sono hsg - podejrzenie obustronnej niedrożności jajowodów
    Lipiec 2017- planowana laparoskopia + histeroskopia
    10.03.17 - dwie kreski :):):):):)
    15.03.17 - pęcherzyk 5 mm :):):):)
    11.04.17 - [*] 10 tc
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 8 marca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam robione hsg w Salve, ale jajowody okazały się drożne, więc nie miałam żadnych dodatkowych zabiegów.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 12 marca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również miałam robione HSG i drożne jajowody a te ci miały niedrożne to nie miały uch udrażnianych więc niestety nie pomogę .

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Kornelka Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 18 lipca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie dziewczyny - jaki rodzaj znieczulenia stosuje ta klinika?
    Bo ostatnio rozmawiałam ze znajoma i mówiła, że mimo tego iż miała to badanie ze znieczuleniem to ja bolało....chyba coś nie tak jest....;/

  • Muffina_92 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 10 lutego, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam wczoraj na wizycie kwalifikacyjnej zachęcona informacją na stronie internetowej, że za dopłatą znieczulenie ogólne.
    Dr Lech (ciężki człowiek który chyba nie uznaje dialogu a monolog) stwierdził, że jako znieczulenie jest NLA (Neuroleptoanalgezja), które polega na tym że jesteście przytomne ale otumanione.
    Czy któraś z Was miała to badanie w tym znieczuleniu? Jak było? Nie ukrywam, że wybrałam Salve bo zależy mi na znieczuleniu ogólnym.

    👩🏻 32 🧑🏼 33

    👼🏻 15.12.2022 - poronienie samoistne - 5 tc
    🩸 8.02.2023 - ciąża biochemiczna
    ✅ 07.2023 - pokonaliśmy ureaplasmę (po 3 kuracjach)
    ✊ 09.2023 - początek starań, cykle monitorowane, wszystkie owulacyjne z prawego jajnika (6 cykli za nami)
    🅿️ 02.2024 - starania zawieszone, stan zapalny w cytologii, ureaplasma wróciła, e coli w szyjce 😭
    💊 03.2024 - 30 dniowa kuracja Levofloksacyną - Ureaplasmo zniknij raz na zawsze! 🙏
    🔜 04.2024 - HyFoSy (drożność jajowodów)?
    🔜 05/06.2024 - mini histeroskopia?
  • _Pina Autorytet
    Postów: 274 222

    Wysłany: 10 lutego, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffina_92 wrote:
    Dziewczyny, byłam wczoraj na wizycie kwalifikacyjnej zachęcona informacją na stronie internetowej, że za dopłatą znieczulenie ogólne.
    Dr Lech (ciężki człowiek który chyba nie uznaje dialogu a monolog) stwierdził, że jako znieczulenie jest NLA (Neuroleptoanalgezja), które polega na tym że jesteście przytomne ale otumanione.
    Czy któraś z Was miała to badanie w tym znieczuleniu? Jak było? Nie ukrywam, że wybrałam Salve bo zależy mi na znieczuleniu ogólnym.

    Nadal to praktykują? Chyba w 2018 miałam takie badanie. No nie było przyjemne i nie mogę powiedzieć żebym nic nie czuła. Czuć ból, chwilami
    mocny. Zabieg nie trwa długo a to co dają (ten środek) otumania Cię, potem pielęgniarki zaprowadzają Cię na łóżko i leżysz aż z Ciebie ten lek zejdzie. Ja źle wspominam całe Salve i uważam że standardy opieki mają niskie. Mam porównanie z 2 innymi klinikami. W Salve Łódź byłaś na kwalifikacji?

    preg.png
  • Muffina_92 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 12 lutego, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Pina wrote:
    Nadal to praktykują? Chyba w 2018 miałam takie badanie. No nie było przyjemne i nie mogę powiedzieć żebym nic nie czuła. Czuć ból, chwilami
    mocny. Zabieg nie trwa długo a to co dają (ten środek) otumania Cię, potem pielęgniarki zaprowadzają Cię na łóżko i leżysz aż z Ciebie ten lek zejdzie. Ja źle wspominam całe Salve i uważam że standardy opieki mają niskie. Mam porównanie z 2 innymi klinikami. W Salve Łódź byłaś na kwalifikacji?

    Tak, byłam na kwalifikacji u dr Lecha. Może to i dobry specjalista, ale zraził mnie do siebie brakiem możliwości zadawania pytań, a jak już udało się o coś zapytać to odpowiedź nie dotyczyła pytania 🤷🏻‍♀️ Ten lekarz jest bardzo zadufany w sobie, już lekarze na NFZ lepiej traktują 😣
    Skusiłam się na Salve bo miałam kiedyś u nich operację ortopedyczną i było naprawdę dobrze.

    Dzięki, że opisałaś jak to u nich wygląda. Poszukam innej kliniki. Z uwagi na moją chorobę neurologiczną, ewentualny ból mógłby narobić mi dodatkowych kłopotów. Szkoda, że dr Lech tego nie rozumie 😒

    👩🏻 32 🧑🏼 33

    👼🏻 15.12.2022 - poronienie samoistne - 5 tc
    🩸 8.02.2023 - ciąża biochemiczna
    ✅ 07.2023 - pokonaliśmy ureaplasmę (po 3 kuracjach)
    ✊ 09.2023 - początek starań, cykle monitorowane, wszystkie owulacyjne z prawego jajnika (6 cykli za nami)
    🅿️ 02.2024 - starania zawieszone, stan zapalny w cytologii, ureaplasma wróciła, e coli w szyjce 😭
    💊 03.2024 - 30 dniowa kuracja Levofloksacyną - Ureaplasmo zniknij raz na zawsze! 🙏
    🔜 04.2024 - HyFoSy (drożność jajowodów)?
    🔜 05/06.2024 - mini histeroskopia?
  • _Pina Autorytet
    Postów: 274 222

    Wysłany: 12 lutego, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffina_92 wrote:
    Tak, byłam na kwalifikacji u dr Lecha. Może to i dobry specjalista, ale zraził mnie do siebie brakiem możliwości zadawania pytań, a jak już udało się o coś zapytać to odpowiedź nie dotyczyła pytania 🤷🏻‍♀️ Ten lekarz jest bardzo zadufany w sobie, już lekarze na NFZ lepiej traktują 😣
    Skusiłam się na Salve bo miałam kiedyś u nich operację ortopedyczną i było naprawdę dobrze.

    Dzięki, że opisałaś jak to u nich wygląda. Poszukam innej kliniki. Z uwagi na moją chorobę neurologiczną, ewentualny ból mógłby narobić mi dodatkowych kłopotów. Szkoda, że dr Lech tego nie rozumie 😒

    Zdecydowanie szukaj innej z uwagi na swoje problemy o których piszesz. Również nie rozumiem dlaczego się tak upierają przy tym braku znieczulenia. Powodzenia!

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ