X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunolog paśnik
Odpowiedz

Immunolog paśnik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 29 września 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Mamy problem z implantacją zarodka,wogóle do niej nie dochodzi.4 transfery z wynikiem beta 0.
    Zapisałam się na grudzień do paśnika,nie chce jechac z pustymi rękoma i chciałabym zrobić już jakies badania ,możecie podpowiedzieć co przy takim problemie zleca doktor

    Lady P lubi tę wiadomość

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 29 września 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a.a.90 wrote:
    Witam.Mamy problem z implantacją zarodka,wogóle do niej nie dochodzi.4 transfery z wynikiem beta 0.
    Zapisałam się na grudzień do paśnika,nie chce jechac z pustymi rękoma i chciałabym zrobić już jakies badania ,możecie podpowiedzieć co przy takim problemie zleca doktor
    Ja pojechałam tylko z tym, co miałam świadomie. Bo zleca czasem trochę inne badania.
    Ja z takich immunologicznych miałam zrobione ANA, panel tarczycowy, no i genetyczne:KIR, aktywności komórek Nk
    Zlecił: test CBA, asa, imk (lepiej zrobić imk niż sama aktywność komórek nk tak jak robiłam wcześniej)
    Polecił zrobić tez teombofilie z pakietu na test dna wysyłkowo- nie ma znaczenie w implantacji ale potem w utrzymaniu ciąży

  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 29 września 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Ja pojechałam tylko z tym, co miałam świadomie. Bo zleca czasem trochę inne badania.
    Ja z takich immunologicznych miałam zrobione ANA, panel tarczycowy, no i genetyczne:KIR, aktywności komórek Nk
    Zlecił: test CBA, asa, imk (lepiej zrobić imk niż sama aktywność komórek nk tak jak robiłam wcześniej)
    Polecił zrobić tez teombofilie z pakietu na test dna wysyłkowo- nie ma znaczenie w implantacji ale potem w utrzymaniu ciąży

    mogę na priv napisac?

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 29 września 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a.a.90 wrote:
    mogę na priv napisac?
    Śmiało, tylko chyba musimy się dodać do przyjaciółek

  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 29 września 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Ja pojechałam tylko z tym, co miałam świadomie. Bo zleca czasem trochę inne badania.
    Ja z takich immunologicznych miałam zrobione ANA, panel tarczycowy, no i genetyczne:KIR, aktywności komórek Nk
    Zlecił: test CBA, asa, imk (lepiej zrobić imk niż sama aktywność komórek nk tak jak robiłam wcześniej)
    Polecił zrobić tez teombofilie z pakietu na test dna wysyłkowo- nie ma znaczenie w implantacji ale potem w utrzymaniu ciąży


    juz wyslalam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ