Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Parens- Dofinasowanie
Odpowiedz

In vitro Parens- Dofinasowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MartaMuszka Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 22 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy jest ktoś kto będzie korzystał z finasowania In vitro w klinice Parens ? Program ma ruszyć od czerwca

  • Igi Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 23 maja, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaMuszka wrote:
    Hej, czy jest ktoś kto będzie korzystał z finasowania In vitro w klinice Parens ? Program ma ruszyć od czerwca
    Tak ja czekam na to. Mam być zapisana do swojego lekarza prowadzącego na lipiec dopiero bo w czerwcu nie ma miejsc.
    Jestem na jakiejś liście, bo grafik tego lekarza jest dopiero robiony końcem czerwca na lipiec.

  • MartaMuszka Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 23 maja, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko my jeszcze nie zapisywaliśmy terminu na czerwiec :/

  • Igi Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 23 maja, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaMuszka wrote:
    O matko my jeszcze nie zapisywaliśmy terminu na czerwiec :/
    Że nie robiłyście grafiku na czerwiec ? Nie rozumiem

  • MartaMuszka Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 24 maja, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam lekarz powiedział że nie zapisuje wcześniej. Szukam też na stronie MZ listy czy klinika spełniła wszystkie wymagania i dostała się do programu bo tego też jeszcze nie wiadomo🤷🏻‍♀️

  • Igi Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 24 maja, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaMuszka wrote:
    Nam lekarz powiedział że nie zapisuje wcześniej. Szukam też na stronie MZ listy czy klinika spełniła wszystkie wymagania i dostała się do programu bo tego też jeszcze nie wiadomo🤷🏻‍♀️
    A to tak ja też nie jestem zapisana tylko na jakiejś liście. Natomiast to nie jest już invitro tylko jakaś pierwsza konsultacja przed.
    Nie ma jeszcze nigdzie żadnych informacji. Mi lekarz marudził że się wszyscy na to rzucili a rząd nic nie określił właściwie konkretnego.

  • StaraczkaMaj2022 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 24 maja, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jeśli przygotowujecie się do in vitro to znalazłam fajny profil, zerknijcie a może też Wam się przyda

    https://www.instagram.com/reel/C7MhXF3CxFH/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

    MartaMuszka lubi tę wiadomość

  • Igi Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 24 maja, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parents weszło do programu. Ruszają 1 czerwca jest na oficjalnym profilu.

  • MartaMuszka Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 24 maja, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie widziałam i umówiłam się już na wizytę, tak że przebieram nóżkami już nie mogę się doczekać ☺️

  • Igi Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 maja, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaMuszka wrote:
    Właśnie widziałam i umówiłam się już na wizytę, tak że przebieram nóżkami już nie mogę się doczekać ☺️
    I na kiedy udało co się umówić i do kogo ? ;)

  • MartaMuszka Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 28 maja, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 5 czerwca do dr Janeczko, do niego już chodzimy dłuższy czas więc przy nim zostaje :)

    Igi lubi tę wiadomość

  • StaraczkaMaj2022 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 28 maja, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jeśli przygotowujecie się do in vitro to znalazłam fajny profil, zerknijcie a może też Wam się przyda

    https://www.instagram.com/p/C7deaugiZo_/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

  • Igi Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 29 maja, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaMuszka wrote:
    Na 5 czerwca do dr Janeczko, do niego już chodzimy dłuższy czas więc przy nim zostaje :)
    Super dawaj znać jak wyglądała wizyta czy to już kwalifikacyjna i czy udało się coś ustalić ;)

  • Igi Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 29 maja, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaMuszka wrote:
    Na 5 czerwca do dr Janeczko, do niego już chodzimy dłuższy czas więc przy nim zostaje :)
    Powiedz mi u Ciebie są jakiś problemy ze wogole zdecydowaliście się na invitro. Ile się staracie ?

  • MartaMuszka Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 28 czerwca, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igi wrote:
    Super dawaj znać jak wyglądała wizyta czy to już kwalifikacyjna i czy udało się coś ustalić ;)
    Hej hej, gdzieś mi umknęła ta konwersacja. Jestem w trakcie stymulacji już, mieliśmy zrobione badania krwi, teraz jeszcze mąż robił grupę krwi.
    Jutro idę na drugą wizytę kontrolne USG i ma zostać podany zastrzyk ORGALUTREN i decyzja kiedy będzie punkcja. Wszystko idzie dość sprawnie tak że już nie mogę się doczekać efektów :) a u Ciebie ? Byłaś już na wizycie ?

  • MagdaStaraczka23 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 29 czerwca, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Polecam profil tych Pań Pielęgniarek jeśli też przed Tobą in vitro, dużo ważnych informacji i przygotowały też poradnik/segregator przygotowujący do in vitro:)

    https://www.instagram.com/reel/C8kBZAXiXQr/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ