X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO Poznań- u kogo??
Odpowiedz

IN VITRO Poznań- u kogo??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wiem że jest już ogólny wątek o in vitro i bardzo regularnie go czytam ale nie chciałabym go jednocześnie zaśmiecać. Dziewczyny, napiszcie proszę kogo polecacie do in vitro, którego lekarza w Poznaniu lub okolicy, jakie są wasze dobre i te niedobre opinie. Będę wdzięczna za każdą cenną wskazówkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 21:27

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny, jaki jest mniej więcej czas od pierwszej wizyty w klinice do transferu? Brałyście wolne na te wszystkie dni, czy jak pogodziłyście z pracą?

    kataiiiinkaa jak wyszłaś finansowo w MedArcie?

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 21:27

    rodzynka66 lubi tę wiadomość

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    OOOoo to całkiem niedługo :)

    Kiedy planujesz kolejny transfer? Masz mrozaczki?

    Jak rozwiązali ciąże pozamaciczną? Lekami?

    Możesz opisać, jak wyglądają wizyty? Ile trwają, czy wiesz o nich z dużym wyprzedzeniem itp.?

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 21:27

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również polecam Medart i dr. Żaka!
    Komfortowa klinika, świetne warunki.
    Dr Żak jest jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie IVF, przeszlismy z Nim długa droge, bo aż 4 IVF, ale warto było, by zobaczyc bijące serce naszego dziecka <3
    Koszty są, nie powiem, średnio IVF (bo to zalezy od liczby CRIO) to około 10-15 tys. (z lekami). Klinika pracuje od poniedziałku do niedzieli, przymują wieczorami, wiec wszystko mozna z praca pogodzić. Punkcje i transfery jednak wykonywane sa od rana.
    Ja polecam :)

    Aina
  • Aniall Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przepisałam z medartu w Poznaniu. Nie podobało mi się. Teraz jestem w Invimedzie u dr Małka. Byłam już na kilka wizytach.

    Aniall
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 21:27

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed Medartem trafiłam do Invimedu (do dr Małka)... niestety tam jest masówka, 10 min. wizyta i 200 zł (to było 5 lat temu), a w Medarcie pierwsza wizyta godzinna... przyjazna atmosfera, stała kadra...

    Aina
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam u Dr Małka IUI - nie mogę powiedzieć, żebym go polecała.

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O prosze! TO mamy podobne odczucia.

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a kiedy byłyście u Małka? Bo ja byłam wczoraj i nie mam na co narzekać. Nawet sobie z nim trochę pożartowałam.

  • Aniall Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na pierwszej wizycie i chyba w zasadzie luźny stosunek lekarza do mnie mi nie podpasował. Dla mnie sprawa dziecka jest ważna i nie podchidze do tego jako do błahostki. A on chyba tak… jak kolejną sztukę zostałam potraktowana. Problematyczny dla mnie jest też kontakt telefoniczny co chce zadzwonic i sie umowic to tam nikt nie odbiera. ;/ Byłam jak już pisałam wczesniej kilkakrotnie w Invimedzie i jak dla mnie zdecydowanie sprawiają lepsze wrażenie. Jak już płacę za coś nie małe pieniądze no to tez wymagam.

    Aniall
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 28 lipca 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniall mam dokładnie takie same odczucia. Klinika jest maszynką do zbijania forsy, bez zbytecznej empatii i zrozumienia tematu.

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mam zupełnie odmienne zdanie na temat Medartu, fakt kilka pierwszych wizyt, było takich jakby "oschłych", ale się nie zraziłam, bo widziałam, że badania, które zleca Pani dr mają sens, a teraz czuję się tam bezpiecznie i wiem, że robią wszystko, żebym była mamą.
    A już kompletnie nie mogę się zgodzić z tym, że jest to maszynka do zarabiania pieniędzy, bo Pani dr np.nie wzięła ode mnie pieniędzy za drugą inseminację, bo nie pękły pęcherzyki mimo Ovitrelle - powiedziała, że rozliczymy się jak będzie ciąża. Za wizyty też nie zawsze bierze, mimo, że spędzam tam zawsze ok. pół godziny, a teraz przy okazji drugiej punkcji, zrobiła mi w cenie in vitro badanie, za które normalnie musiałabym zapłacić i dodatkowo będę miała jeszcze jedną punkcję w tej cenie, bo udało się zamrozić tylko jeden zarodek i Pani dr chce "dorobić" drugi.
    Także owszem, na początku miałam mieszane uczucia, ale z czasem przekonałam się, że niesłusznie. Zyskują przy bliższym poznaniu, przynajmniej Pani dr, bo z dr Ż nie mam kontaktu bezpośredniego, mimo, że on zna mój przypadek i zawsze zabiegi robią razem.
    Ale najważniejsze, żeby każda z nas czuła się bezpiecznie ze swoim lekarzem, obojętnie z jakiej kliniki jest ;-)

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy sie dobrze zrozumiałyśmy, ja mam złe doświadczenia z Invimedem, a Medart polecam z pełna odpowiedzialnościa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 07:52

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aina wiem, że ty jesteś związana z Medartem ;-) Ja odpowiadałam na post Eni_gmy i Anill.

    Ainaa lubi tę wiadomość

  • Kaama Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś może się wypowiedzieć nt. in vitro na polnej w poznaniu? Jak odczucia?

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 17 listopada 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaama
    ja miałam ivf na Polnej.
    Ogólnie atmosfera ok. Panie pielęgniarki cudowne. Lekarze ok ale każdego dnia inny cię bada. To mi głównie przeszkadzało bo bałam się, że nie będzie dotrzymane to na co umawiałam się z profesorem.
    Druga rzecz to lekki chaos. No ale starających się wielu więc nie ma co się dziwić.
    U nas udało się za pierwszym razem, transfer jednego zarodka, swiezaka.
    Nie wszystkim się udaje.
    U kogo się leczysz, że rozważasz ifv na Polnej??

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ