X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z Fertile Chip
Odpowiedz

In vitro z Fertile Chip

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 274 307

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam chcialabym sie dowiedziec jakie sa szanse powodzenia invitro z dodatkiem fertile chip w naszej sytuacji. ja mam 25lat maz 33. 2 nieudane inseminacje
    wyniki męża:
    morfologia plemników 3%
    hba-84%
    fragmentacja dna-33%
    u mnie wszystkie wyniki wporządku, owulacje potwierdzane usg.

    preg.png
  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    witam chcialabym sie dowiedziec jakie sa szanse powodzenia invitro z dodatkiem fertile chip w naszej sytuacji. ja mam 25lat maz 33. 2 nieudane inseminacje
    wyniki męża:
    morfologia plemników 3%
    hba-84%
    fragmentacja dna-33%
    u mnie wszystkie wyniki wporządku, owulacje potwierdzane usg.
    A jakie macie ilości plemników? Gdzie się leczycie? Ja będę w najbliższy tygodniu dowiadywać się
    o separację plemników tą metodą to dam znać.

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 274 307

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calkowita liczba 56mln. w 1ml-16mln. leczymy sie w czechach bo oboje pracujemy w czechach i mamy tam tez ubezpieczenie.

    preg.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 274 307

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika405 wrote:
    A jakie macie ilości plemników? Gdzie się leczycie? Ja będę w najbliższy tygodniu dowiadywać się
    o separację plemników tą metodą to dam znać.



    byłam dziś na kolejnej wizycie, na sobote mamy zaplanowane pobieranie komórek. rozmawiałam także z embriologiem i mowi ze Fertile Chip zwieksza szanse o ok 15-20%.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ