X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inofem- Czy którejś z Was udało się z nim zajść w ciążę?
Odpowiedz

Inofem- Czy którejś z Was udało się z nim zajść w ciążę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agu1003 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Tak jak w temacie chciałabym się dowiedzieć czy którejś z Was pomogł ten suplement zajść w ciążę i po jakim czasie? Wiem, że tematów o inofemie jest dużo i starałam się je wszystkie przejrzeć, ale jest tam też bardzo dużo postów które tak naprawde ciężko jest dokładnie przeczytać od deski do deski. Piję inofem regularnie po 2 saszetki dziennie pierwszy cykl i ciekawa jestem ile mniej więcej każdej z Was zajęło czasu picie go zanim zaszłyście w upragnioną ciążę. Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 17:56

    Aguuu
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 20 lipca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pije od stycznia, narazie bez efektów

    Najna lubi tę wiadomość

    age.png
  • agu1003 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 lipca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa dzięki za odpowiedz :) ja dopiero zaczynam z nim swoją przygodę, kończę już pierwsze opakowanie i czekam na efekty :)

    Aguuu
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycze Ci powodzenia. To wszystko zalezy od tego, w czym tkwi twoj problem. I nie twoerdze, ze inofem nie pomogl. Unormowal troche cykle. Wczesniej raczej sie nie zdarzalo, zebym mialanormalne 30dniowe cykle. A teraz owszem. No i pozbylam sie tradziku

    age.png
  • agu1003 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) inofem gin przepisal mi dodatkowo nie mam stwierdzonego pcos i cykle tez mam regularne z zegarkiem w reku, narazie tylko zauwazylam ze troche miej bola nie piersi :) moze po dluzszym stosowaniu beda lepsze efekty. Naleze do osob w goracej wodzie kompanych i we wszystkim chcialabym widziec natychmiastowe efekty, ale niestety tak sie nie da :)

    Aguuu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.Powiem tak, mialam monitoring w kwietniu, byl pecherzyk, ale gin powiedzial ze nie jest dominujacy i ze nic nie urosnie do owulacji.....pilam 2 saszetli inofemu do dnia ovulacji.Byl to 2 cykl.Jak poszlam to gina to nie wiedzac, okazalo sie ze pecherzyk urusl i ma teraz 17 tygodni
    Gin sam byl w szoku bo byl pewnien ze to kolejny 3 cykl bezowulacyjny; ) nie wiem czy to dzialanie inofemu ale w ten cykl udalo się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.Powiem tak, mialam monitoring w kwietniu, byl pecherzyk, ale gin powiedzial ze nie jest dominujacy i ze nic nie urosnie do owulacji.....pilam 2 saszetli inofemu do dnia ovulacji.Byl to 2 cykl.Jak poszlam to gina to nie wiedzac, okazalo sie ze pecherzyk urusl i teraz jestem w 17 tygodnniu ciazy
    Gin sam byl w szoku bo byl pewnien ze to kolejny 3 cykl bezowulacyjny; ) nie wiem czy to dzialanie inofemu ale w ten cykl udalo się :)

  • agu1003 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa85 gratuluje :D u mnie pierwszy cykl z inofemem nie zaowocował ciążą :) ale czekam dalej teraz zaczynam drugi. Widze, że Ty piłaś go tylko do owulacji, ja go mam pić cały cykl ale fajnie wiedzieć,że komuś tak szybko pomógł :D daje to motywację jeszcze wiekszą :D Pozdrawiam, rośnijcie zdrowo :D

    Aguuu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu1003 wrote:
    mariposa85 gratuluje :D u mnie pierwszy cykl z inofemem nie zaowocował ciążą :) ale czekam dalej teraz zaczynam drugi. Widze, że Ty piłaś go tylko do owulacji, ja go mam pić cały cykl ale fajnie wiedzieć,że komuś tak szybko pomógł :D daje to motywację jeszcze wiekszą :D Pozdrawiam, rośnijcie zdrowo :D



    Aguu, oprócz inofemu, bylam po leczeniu wysokiej prolaktyny i usunieciu polipa.W kazdhm razie chodzilo mi o to ze inofem ma powodować wzrost komorek w ciele kobiety.W tym przypadku poczulam jego dzialanie na sobie.Moze przypadek a moze nie:) w kazdym razie gin byl zdzwiony ze z tego cos wyszlo;) pozdrawiam

  • agu1003 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że działa i spełnia swoją rolę :D

    Aguuu
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny tak Was podczytuje bo zamieniłam inofolik na inofem bo cenowo lepiej się opłaca :) i zastanawiam się czemu jedne z nas dostają 2x1, inne 1x1.

    neomi34
  • agu1003 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej neomi34 :D nie mam pojęcia, mi kazał gin brać 2 saszetki na dzień jak to nazwał "świątek piątek czy niedziela" i tak się do tego stosuje :D

    Aguuu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 saszetka jest profilaktycznie a 2 leczniczo:)

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to ja powinnam leczniczo :)

    mariposa85 lubi tę wiadomość

    neomi34
  • agu1003 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 27 lipca 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Aha to ja powinnam leczniczo :)

    Pewnie jak wiekszość z nas :D

    Aguuu
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga, Uwaga! Odświeżam temat :D

    Dawać laski informację, kto uważa, że Inofem jej pomógł? :-D

    Tak czytam i czytam na różnych stronach i forach opinie i w 99% przypadków produkt się sprawdza, zarówno pod kątem wyrównania cyklu jak i zajścia w ciążę. Tylko teraz tak..... wynalazłam 3 sposoby picia:

    1. 1x1 dziennie - profilaktycznie
    2. 1x2 dziennie - leczniczo
    3. 1x2 dziennie do owu, a potem 1x1 dziennie - pierwsza faza ma to podkręcić owu

    Macie na to jakiś pogląd? Jak same stosujecie?

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • Malgos1984 Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 22 października 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Czy którejś udało się zajść w ciążę po braniu 1x2saszetek inofemu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ