X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja na Polnej w Poznaniu - jakie macie doświadczenia?
Odpowiedz

Inseminacja na Polnej w Poznaniu - jakie macie doświadczenia?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miminikna Przyjaciółka
    Postów: 66 24

    Wysłany: 11 stycznia, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    po półtora roku totalnie bezskutecznych starań planujemy - idąc za rada mojej Ginekolog - wczesną wiosną spróbować inseminacji (maksymalnie kilka razy, potem invitro)
    Zastanawiam się, czy robić ją / je w którejś z poznańskich klinik, czy może jednak próbować na Polnej.

    Obawiam się tej Polnej pod kątem czekania (np. na monitoringi), słyszałam też opinie, że poszanowanie "godności pacjentki" jest tam niewielkie.
    Wiem, że z każdą inseminacją wiąże się kilka wizyt, zastanawiam się, czy dam radę pogodzić to z pracą (z której mogę się wyrwać w ciągu dnia np. na godzinę, ale wyjście na kilka godzin (bo np będzie trzeba czekać w kolejce i nie wiadomo, o której wizyta) to już będzie duży kłopot.

    Czy macie jakieś doświadczenia z inseminacją na Polnej?

    Dodam, że inseminacja ma być nasieniem Partnera.

    Ona: 33 lata
    AMH 1,8
    hormony ok, regularne owulacje
    macica dwurożna

    On: 38 lat
    Badanie nasienia ok poza morfologią
    czerwiec 2023 - morfologia 0%
    wrzesień 2023 - morfologia 4% (suple, dieta)
    luty 2024 - morfologia 3%

    Starania od sierpnia 2022 r.

    02.05.2024 IUI
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3627 1861

    Wysłany: 4 marca, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Cześć,

    po półtora roku totalnie bezskutecznych starań planujemy - idąc za rada mojej Ginekolog - wczesną wiosną spróbować inseminacji (maksymalnie kilka razy, potem invitro)
    Zastanawiam się, czy robić ją / je w którejś z poznańskich klinik, czy może jednak próbować na Polnej.

    Obawiam się tej Polnej pod kątem czekania (np. na monitoringi), słyszałam też opinie, że poszanowanie "godności pacjentki" jest tam niewielkie.
    Wiem, że z każdą inseminacją wiąże się kilka wizyt, zastanawiam się, czy dam radę pogodzić to z pracą (z której mogę się wyrwać w ciągu dnia np. na godzinę, ale wyjście na kilka godzin (bo np będzie trzeba czekać w kolejce i nie wiadomo, o której wizyta) to już będzie duży kłopot.

    Czy macie jakieś doświadczenia z inseminacją na Polnej?

    Dodam, że inseminacja ma być nasieniem Partnera.

    Hej, ja iui robiłam u siebie w klinice. Słyszałam że na Polnej robi lekarz na jakiego się akurat trafi co by mnie dodatkowo stresowało i wolałam zrobić u lekarza prowadzącego u siebie w klinice. U mnie też była nasieniem partnera. Monitoringi przed i po iui miałam też w prywatnej klinice.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca, 21:08

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 4 marca, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Cześć,

    po półtora roku totalnie bezskutecznych starań planujemy - idąc za rada mojej Ginekolog - wczesną wiosną spróbować inseminacji (maksymalnie kilka razy, potem invitro)
    Zastanawiam się, czy robić ją / je w którejś z poznańskich klinik, czy może jednak próbować na Polnej.

    Obawiam się tej Polnej pod kątem czekania (np. na monitoringi), słyszałam też opinie, że poszanowanie "godności pacjentki" jest tam niewielkie.
    Wiem, że z każdą inseminacją wiąże się kilka wizyt, zastanawiam się, czy dam radę pogodzić to z pracą (z której mogę się wyrwać w ciągu dnia np. na godzinę, ale wyjście na kilka godzin (bo np będzie trzeba czekać w kolejce i nie wiadomo, o której wizyta) to już będzie duży kłopot.

    Czy macie jakieś doświadczenia z inseminacją na Polnej?

    Dodam, że inseminacja ma być nasieniem Partnera.


    Część miałam inseminacje na Polnej, ile ludzi tyle opinini, nie zgodzę się co do poszanowania intymności aczkolwiek tak było za czasów ekipy która teraz przeniósła się do prywatnej kliniki, prowadził mnie doc B, byłam zadowolona, fakt czeka się tam w kolejce jest trochę inaczej niż w prywatnej klinice. Natomiast jeżeli zależy Ci na różnych godzinach monitorigu to polecam prywatną klinike.

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ