Intralipid/smooflipid w Holandii
-
Nic takiego w NL Ci nie podadzą, tylko Polska.
Magda25 lubi tę wiadomość
-
jo_ana wrote:Nic takiego w NL Ci nie podadzą, tylko Polska.
Dziękuję. Tego właśnie się obawiałam. Zastanawiam się zawsze jak to się dzieje, że tu w Holandii te kpbiety nie cierpią na choroby immunologicznd, bo u mnie w mieście bardzo duzo kobiet jest w ciazy i to nawet takich w mocno zaawansowanym wieku. Może one nie cierpią na tego typu choroby, bo kają inne geny -
Jeśli udałoby Ci się poprosić lekarza o receptę na smoflipid i miałabyś jakąś pielęgniarkę, która mogłaby Ci to podać np w domu to możesz na pewno smoflipid kupić w Niemczech. Nie wiem jak to wygląda w NL.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 18:58
Magda25 lubi tę wiadomość
Starania od 11.2018
🧔♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
👱♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.
I IVF 12/2023
🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
➡️II FET 28/01/2025
Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
➡️III FET 28/04/2025
Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
(5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
➡️IV FET 08.06.2026
BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔 -
Woczekiwaniu wrote:Jeśli udałoby Ci się poprosić lekarza o receptę na smoflipid i miałabyś jakąś pielęgniarkę, która mogłaby Ci to podać np w domu to możesz na pewno smoflipid kupić w Niemczech. Nie wiem jak to wygląda w NL.
To jest calkiem sensiwny pomysl. Myslalam tez czy jakas klinika w Niemczech by mi tego nie podala. -




