X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Trójmiasto
Odpowiedz

Invicta Trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    jestem już po kilku badaniach przygotowawczych do wizyty w Invicta we wrześniu.

    Zaniepokoił mnie podwyższony wynik SHBG - 145, gdzie norma jest do 110 bodajże. Z czego może to wynikać? Nadczynności tarczycy nie mam, marskość wątroby raczej też mnie nie dotyczy... Czy miała któraś z Was może taki wynik?

    Dla uzupełnienia podam Wam pozostałe:

    TST mam ok, mieści się w normie, co jest dla mnie zaskakujące, bo wcześniej miałam podwyższony nieznacznie.

    Estradiol - obniżony, co też mnie zmartwiło.

    Tarczyca - do unormowania - leczę się na niedoczynność, ale w momencie gdy na teście ciążowym pokazały się dwie kreski za zgodą lekarza zwiększyłam dawkę o 20%, w efekcie poziom TSH się obniżył poniżej normy. Mam nadzieję, że w ciągu miesiąca przywrócę pierwotny poziom sprzed ciąży.

    Prolaktyna - 564, w normie, ale wyżej niż zwykle. Jeszcze powinnam wykonać badanie po obciążeniu, zrobię je 28 sierpnia (mam wtedy wolne).

    Czekam na Inhibinę B (dopiero za 2 tygodnie) i AMH.

    Będę wdzięczna za pomoc/doradztwo :)

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ