X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InVitro a ciąża biochemiczna i torbiele lutealne
Odpowiedz

InVitro a ciąża biochemiczna i torbiele lutealne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 11 marca 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Jestem tu od ponad 2 lat, ale z różnym natęzeniem więc przypomnę swoją historię:
    Starania zaczełam od CP która teraz skutkuje nierożnością lewego jajowodu.
    Potem była biochemiczna, a w zeszłym miesiącu zdecydowaliśmy się na IVF (głownie z powodu tego że jajnik po stronie drożnej owuluje tylko 2-3 razy w roku...)
    Doktor przed rozpoczęciem stymulacji kazał nam pojechać na urlop- no to pojechaliśmy i wróciliśmy w ciąży. Ogromna nadzieja, że będziemy tym cudem jak wiele par po podjęciu decyzji o ivf. Niestety, tym razem też biochemia, beta spada. Dodatkowo po raz pierwszy w życiu wytworzyły mi się na prawym jajniku dwie 3cm torbiele lutealne związane z tą ciążą.

    Teraz moje pytanie do Was- jak myślicie, jak długo będę musiała czekać z rozpoczęciem ivf? Co z tymi torbielami?
    Gdyby nie ta ciążą miałam zaczynać za tydzien stymulację....
    Czuję się okropnie pokrzywdzona, bo nie dość że ból kolejnej straty to jeszcze odsuwa w czasie ivf... :(

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci współczuję Twoich strat:*

    Żeby zacząć stymulację trzeba ppczekać aż torbiele znikną. Nie wiem jak z lutealnymi ale u mnie z niepękniętych pęcherzyków znikają jedne w miesiąc inne w trzy.

    A nie myślałaś o zbadaniu immunologii przed procedurą ze względu na te ciąże biochemiczne? Poczytaj sobie ten wątek na forum. Może przed ivf warto zgłębić ten temat aby sytuacja się nie powtórzyła.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ