X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF-CLINIC Katowice
Odpowiedz

IVF-CLINIC Katowice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    W połowie grudnia rozpoczynam procedurę IVF wlasnie w tej klinice. To bedzie moje pierwsze podejście do stymulacji, punkcji i ewentualnego zapłodnienia pozaustrojowego ( jesli wszystko pojdzie dobrze oczywiscie). Czy ktos ma jakas wiedzę o tej klinice, o podejściu lekarzy do pacjenta, o skuteczności tej kliniki?? Niestety w internecie do tej pory nie znalazłam żadnej informacji ( ani pozytywnej ani negatywnej)...
    Wybrałam tą klinikę ze względu na w miarę przystępne ceny ( program komercyjny) bo na nOvum nas zwyczajnie nie stać :(
    Z góry dziekuje za wszelkie info.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 listopada 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam niedaleko katowic i nawet nigdy o nich nie slyszalam... GynCentrum, Provita, ZiebaClinic, Novum od niedawna na Slasku, Novomedica (Myslowice), ale o tych nigdy nic...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika mieści sie na ul 1-szego Maja i chyba na rynku jest stosunkowo niedługo. Dzieki za post ;)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze napisz na watku ivf po prostu i spytaj dziewczy :) tak predzej zauwaza :) moze ktoras wie cos wiecej :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ