Forum Starając się z pomocą medyczną IVF-CLINIC Katowice
Odpowiedz

IVF-CLINIC Katowice

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2014, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

W połowie grudnia rozpoczynam procedurę IVF wlasnie w tej klinice. To bedzie moje pierwsze podejście do stymulacji, punkcji i ewentualnego zapłodnienia pozaustrojowego ( jesli wszystko pojdzie dobrze oczywiscie). Czy ktos ma jakas wiedzę o tej klinice, o podejściu lekarzy do pacjenta, o skuteczności tej kliniki?? Niestety w internecie do tej pory nie znalazłam żadnej informacji ( ani pozytywnej ani negatywnej)...
    Wybrałam tą klinikę ze względu na w miarę przystępne ceny ( program komercyjny) bo na nOvum nas zwyczajnie nie stać :(
    Z góry dziekuje za wszelkie info.

• Anatolka Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2014, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam niedaleko katowic i nawet nigdy o nich nie slyszalam... GynCentrum, Provita, ZiebaClinic, Novum od niedawna na Slasku, Novomedica (Myslowice), ale o tych nigdy nic...

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2014, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika mieści sie na ul 1-szego Maja i chyba na rynku jest stosunkowo niedługo. Dzieki za post ;)

• Anatolka Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2014, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze napisz na watku ivf po prostu i spytaj dziewczy :) tak predzej zauwaza :) moze ktoras wie cos wiecej :)

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego