X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Letrozol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ola Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 października 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    byłam stymulowana clostibegyt 2x1, urosły mi 2 pęchęrzyki po 1 na każdym jajniku. Do owulacji nie doszło bo miały po 39,6 mm każdy. Lekarz przepisał mi na 2 miesiące luteine. Po 2 miesiącach kiedy do niego wróciłam w cyklu naturalnym w 8 dc endometrium 5.8. Pęcherzyk na lewym jajniku 19.9 a na prawym 6.6. W 13 dc już nie było widać tego dużego pęcherzyka ale inne o wymiarach 10,11, 12 a endometrium 11.51. Od kolejnego cyklu lekarz zalecił Letrozole 4 tabletki dziennie od 2 do 6 dc. Dla męża również Letrozole po 1 tabletce co 3 noc. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Zastanawiam się czy brać taką dużą dawkę skoro po 2 tabeltkach dziennie clostybegyt urosł mi tak duże pęcherze. I czy z tego pęcherzyka 19.9 była owulacja, czy on pękł, czy się wchłoną. Sama nie. Lekarz przepisując letrozole powiedział, że trzeba wzmocnić owulację. Pomocy, co o tym myślicie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ