Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Małopłytkowość a in vitro
Odpowiedz

Małopłytkowość a in vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 431 366

    Wysłany: 21 maja, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Czy któraś z Was z małopłytkowościa podchodziła do in vitro? Od lat mam leukopenie i małoplytkowosc - plytki tak z 130 na minimum 150. Bez diagnozy konkretniej..

  • NovaStaraJa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 maja, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja :) „standardowy” poziom plytek u mnie oscyluje wokol 110-120 tys., przy normie od 162 tys.

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 431 366

    Wysłany: 21 maja, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaStaraJa wrote:
    Tak, ja :) „standardowy” poziom plytek u mnie oscyluje wokol 110-120 tys., przy normie od 162 tys.

    Nie było problemu w klinice? Ja dopiero idę w lipcu na pierwszą wizytę ale boję się że to będzie problem. Natomiast in vitro jest dla Nas jedyna szansa ze względu na czynnik męski. Jak zniosłaś punkcję?

  • NovaStaraJa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 maja, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz priv :)

  • NovaStaraJa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 maja, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalam priv :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ