X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Mdłości po luteinie..?
Odpowiedz

Mdłości po luteinie..?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie. Od 2 cykli wspomagam się luteiną. W pierwszym cyklu - miałam wilczy apetyt, który minął jak pojawiła się miesiączka. W drugim apetyt był raczej stabilny, ale gdzieś po drodze pojawiły się mdłości. Cykl się skończył @, która właśnie trwa, ale mdłości cały czas mnie nawiedzają. Jem jak zwykle. Luteiny już nie biorę 4 dni. Mdłości pojawiają się nie wiadomo skąd nie po jedzeniu. Poza tym nie mam żadnych objawów zatrucia, ani biegunki, ani nic podobnego. Myślałam, że przejdzie jak odstawię luteinę, ale niestety.. Czy możliwe jest takie długofalowe działanie luteiny? Po woli zaczyna mnie to denerwować.

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wydaje mi się żeby to było działanie luteiny. Ona działa poki ją bierzesz, potem przestaje, dlatego spada poziom hormonów i pojawia się @. Ja też miewam lekkie mdłości przy luteinie, ale tylko podczas jej brania, No i nie są jakieś mocno uciążliwe.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już nie wiem od czego.. tak sądziłam, że jak odstawię to się skończą a tu dalej.. jestem wrzodowcem, ale przy wrzodach nie ma mdłości. Chyba się przegłodzę jutro może to coś pomoże.

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 9 listopada 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fx3wcrmgsaan2ono.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    To już nie wiem od czego.. tak sądziłam, że jak odstawię to się skończą a tu dalej.. jestem wrzodowcem, ale przy wrzodach nie ma mdłości. Chyba się przegłodzę jutro może to coś pomoże.
    ja po dhupastonie dostalam mdlosci i mi lekarz zmienil na luteine, natomiast mi sie mdlosic jeszcze utrzymywaly okolo tygodnia po odstawieniu dupka,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja brałam luteinę od 3 dnia po owulce i też mam lekkie mdłości. Brałam 10 dni i dzisiaj odstawiłam, już bo test wyszedł negatywny, ale mdłości dalej były.
    Ile dni po odstawieniu dostajecie @???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki ja brałam luteinę od 3 dnia po owulce i też mam lekkie mdłości. Brałam 10 dni i dzisiaj odstawiłam, już bo test wyszedł negatywny, ale mdłości dalej były.
    Ile dni po odstawieniu dostajecie @???
    ja roznie do tygodnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do tygodnia??? o rany, to strasznie długo!! kurcze to już nie biorę luteiny w tym cyklu...ciekawe ile ja będę czekać

  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez biorę luteinę przez 10 dni od 3dpo. i miesiączkę dostaję najpóźniej do 2 dni po odstawieniu. Zawsze miałam regularne cykle, więc tutaj luteina nic nie zmieniła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    do tygodnia??? o rany, to strasznie długo!! kurcze to już nie biorę luteiny w tym cyklu...ciekawe ile ja będę czekać
    zalezy jak na kogo podziala, za pierwzym razem mialam po 14 dniach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcale nie odstawiałam.. brałam jak zalecił gin do 1 dnia nowego cyklu.. @ pojawiała się po 12-13 dniu tak średnio. Podobnie w ostatnim cyklu duphaston - rano wzięłam tabletkę a ok. południa pojawiła się @. Więcej już nie brałam. Widać z tego że nie zatrzymuje @ i nie koniecznie trzeba odstawiać żeby dostać. W tym cyklu też nie będę odstawiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu biore tylko przez 8 dni.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ