X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną menopur czy ktoras stosowala?
Odpowiedz

menopur czy ktoras stosowala?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy ktoras stosowala menopur? Ja robilam zastrzyki od 9 dc do 13 cala ampulke. Czy widzialyscie jakies rezultaty?

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 23 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam stymulowana menopurem do IVF. Brałam przez 3 dni 225 j a potem przez 5 dni 150 j wyhodowałam 21 pęcherzyków z czego pobrano wczoraj podczas punkcji 17 dorodnych jajeczek :)

    dxomcwa16q3sloop.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ten lek dostalam ale.noe do zabiegu tylko naturalnie z mala pomoca lekow. Zdziwilam sie ale lekarz powiedzial ze ten lek jest najlepszy...

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 23 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem, dobrze stymuluje i ma mało działań ubocznych :) jak na Ciebie podziałał/działa?

    dxomcwa16q3sloop.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy cykl go dostalam ale nie czulam nic innego niz zawsze. Wzielam 5 ampulek a nastepnego dnia pregnyl i czekam na efekty:-)

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 24 września 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to kciuki żeby był piękny efekt w postaci II i zdrowej dzidzi :)

    dxomcwa16q3sloop.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki wielkie czarownica_tea. Czekam z niecierpliwoscia na te dwie kreseczki:-)

  • kiniusia00 Ekspertka
    Postów: 220 110

    Wysłany: 25 września 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka , ja tez jestem na menopurze 75, 4, 6, 8, 10 dc, to jjuz moj ostatni cykll(lekarz powiedzial ze jak przez 3 cyklle sie nie uda to nie ma to sensu :() z tymi lekami. Dzisiaj bylam na usg 3 pecherzyki 12,13 i 8 mm.

    1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 8 października 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja od dzis zacyznam swoja przygode z menopurem, jak u was to wszyskto wygladalo ? udalo sie wam zajsc ? jak tak to w ktorym cyklu ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, wczoraj wzielam pierwszy zastrzyk menupuru, 225 (3 ampulki).
    Teraz rano jakby mi sie w glowie krecilo.
    Mam tez katar alergiczny, ale tak czasem miewam.
    Myslicie, ze te zawroty to od leku?
    Mialyscie tak?

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Wasze wpisy i czy tylko ja dostałam menpur przed inseminacją?
    Idgie mnie po pierwszej dawce menpuru zmogło i zasnęłam więc myśle, że twoje zawroty głowy są po leku.

    Idgie lubi tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 2 cykle z menopurem przed iui. Generalnie nie mam żadnych skutków ubocznych po lekach, miałam też 6 cykli clo i teraz mam 2 cykl puregonem. No moze trochę bolały jajniki (chyba czułam, jak tam trwa produkcja).
    Pęcherzyki po wszystkich rosły.

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam cykl z CLO 1 tab 3-7 dc i menopurem 75, po pół ampułki w 10 i 11 dc
    trochę dziwne dawkowanie ale 2 pęcherzyki urosły :)

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi juz lepiej, pewnie sie przyzwyczailam juz :)

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ