Forum Starając się z pomocą medyczną Niedrożne jajowody- Naturalne metody
Odpowiedz

Niedrożne jajowody- Naturalne metody

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Almond86 Nowa

Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Staraczki,
    Niedawno zostałam zdiagnozowana...Lewy jajowów niezdrożny prawy drożny pod dużym cisnieniem (lekarka 2 razy próbowała). Przynajmniej wiem dlaczego od 1,5 roku nam nie wychodziło- ale to tyle z pozytywów.Lekarka ostatecznie stwierdziła, że kontrast przeszedł ale dodała, że nie wie czy nasienie bez cisnienia by przeszło. Przetrawiłam tą diagnoze i po przeczytaniu całego internetu postanowiłam nie udrażniać jajowodów (niska skuteczność, możliwość uszkodzenia i powstania kolejnych zrostów)

Przez nastepne kilka miesięcy stawiamy na naturalne metody.
    Na zagranicznych forach (mieszkam poza pl) bardzo wiele dziewczyn stosuje:

1)Serrapeptase- enzym z jedwabnika króry likwiduje wszelkie martwe tkanki z organizmu i udrażnia żyly. W komentarzach szukajcie unblock fallopian tubes. link z komentarzami dziewczyn które udrożniły taj jajowody poniżej. Ja zażywam 2 rano na pusty żałądek i 2 na noc tez na pusty. (kluczowe jest zeby zazywac na pusty)

https://ie.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-High-Potency-Serrapeptase-120-000-SPU-90-Veggie-Caps/23747

2) Chinskie herbaty

Xi Xian Cao i Yi Mu Cao. pite razem 2 razy dziennie od okresu do owulacji tez na pusty żaładek. poprawiaja cyrkulacje i usuwaja martwe komurki z organizmu. Niekture dziewczyny po miesiącu picia były w ciązy!!!Poczytajcie opinie po ang. Blocked Fallopian tubes!byłam pod wrażeniem

https://www.amazon.com/dp/B0041LZH2U/ref=sspa_dk_detail_0?psc=1&pd_rd_i=B0041LZH2U&pd_rd_w=HglJi&pf_rd_p=21517efd-b385-405b-a405-9a37af61b5b4&pd_rd_wg=Mqe0x&pf_rd_r=EVM5P1NEH4EX1KEBCTDX&pd_rd_r=c45d5034-14d5-11e9-a754-fbee9a213cec&smid=A3VDBPE82S43CG#customerReviews

https://www.amazon.com/dp/B0041M47L6/ref=sspa_dk_detail_1?psc=1&pd_rd_i=B0041M47L6&pd_rd_w=rpQx3&pf_rd_p=21517efd-b385-405b-a405-9a37af61b5b4&pd_rd_wg=3Ctfh&pf_rd_r=VRCR61N50RWWH36CBY61&pd_rd_r=cb080240-14d5-11e9-a820-63076806f502&smid=A3VDBPE82S43CG

3) Z polskich sposobów zakupiłam plastry borowinowe i miedzy okresem i owulacją użyłam ich kilka razy. są bardzo tanie a na pewno nie zaszkodzą chyba że ma sie endometroze (na 99% ja nie mam) ale na wszelki wypadek oklady robie co 2 dzien a nie codziennie miedzy okresem a owulacą.

4) Akupuntura 1 w tyg pod kontem niedrożnych jajowodów. Wczoraj byłam i to super przyjemy zabieg i na pewno nie zaszkodzi. Na szczeście moje ubezpieczenie tutaj pokrywa sporoa czesc zabiegów inaczej nie wiem czy bym sie zdecydowała.

4) Dieta- wiadomo trzymam diete zdrowa ale wczoraj na akupunturze Pani doradziła mi żebym odstawiła banany i ograniczyla awokado (mogą zageszczać wydzieliny i blokować) jadłam min jednego banana dziennie do dziś i odstawiam. Z innych rad dietetycznych Pani od Akupunktury doradziła mi jedzenie ciplych rzeczy, niepicie zimnych napojów żeby utrzymywać narządy wew w pokojowj temp. NIe wiem czy to ma jakis zwiazek ale nie mam nic do stracenia-zastosuje sie.

Planuję prze 3-4 miesiące stosować te specyfiki/ ograniczenia i zrobić kolejny test HSG może w kwietniu...
    Jeśli borykacie się z niedrożnością to przed operacyjnym urażnianiem spróbowałabym tych specyfików. Opinie na zagranicznych forach za bardzo zachęzające!!!

Jeśli któraś z was stosowała,jedną z tych terapii dajcie znać jakie były skutki.

Mimo tej diagnozy jestem pozytywnie nastawiona!

Pozdrawiam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 14:04

Liolia, dżona lubią tę wiadomość

• blair. Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2019, 03:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, daj później znać czy coś to pomogło :)

• Klaudiakry Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond86 wrote:
    Hej Staraczki,
    Niedawno zostałam zdiagnozowana...Lewy jajowów niezdrożny prawy drożny pod dużym cisnieniem (lekarka 2 razy próbowała). Przynajmniej wiem dlaczego od 1,5 roku nam nie wychodziło- ale to tyle z pozytywów.Lekarka ostatecznie stwierdziła, że kontrast przeszedł ale dodała, że nie wie czy nasienie bez cisnienia by przeszło. Przetrawiłam tą diagnoze i po przeczytaniu całego internetu postanowiłam nie udrażniać jajowodów (niska skuteczność, możliwość uszkodzenia i powstania kolejnych zrostów)

Przez nastepne kilka miesięcy stawiamy na naturalne metody.
    Na zagranicznych forach (mieszkam poza pl) bardzo wiele dziewczyn stosuje:

1)Serrapeptase- enzym z jedwabnika króry likwiduje wszelkie martwe tkanki z organizmu i udrażnia żyly. W komentarzach szukajcie unblock fallopian tubes. link z komentarzami dziewczyn które udrożniły taj jajowody poniżej. Ja zażywam 2 rano na pusty żałądek i 2 na noc tez na pusty. (kluczowe jest zeby zazywac na pusty)

https://ie.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-High-Potency-Serrapeptase-120-000-SPU-90-Veggie-Caps/23747

2) Chinskie herbaty

Xi Xian Cao i Yi Mu Cao. pite razem 2 razy dziennie od okresu do owulacji tez na pusty żaładek. poprawiaja cyrkulacje i usuwaja martwe komurki z organizmu. Niekture dziewczyny po miesiącu picia były w ciązy!!!Poczytajcie opinie po ang. Blocked Fallopian tubes!byłam pod wrażeniem

https://www.amazon.com/dp/B0041LZH2U/ref=sspa_dk_detail_0?psc=1&pd_rd_i=B0041LZH2U&pd_rd_w=HglJi&pf_rd_p=21517efd-b385-405b-a405-9a37af61b5b4&pd_rd_wg=Mqe0x&pf_rd_r=EVM5P1NEH4EX1KEBCTDX&pd_rd_r=c45d5034-14d5-11e9-a754-fbee9a213cec&smid=A3VDBPE82S43CG#customerReviews

https://www.amazon.com/dp/B0041M47L6/ref=sspa_dk_detail_1?psc=1&pd_rd_i=B0041M47L6&pd_rd_w=rpQx3&pf_rd_p=21517efd-b385-405b-a405-9a37af61b5b4&pd_rd_wg=3Ctfh&pf_rd_r=VRCR61N50RWWH36CBY61&pd_rd_r=cb080240-14d5-11e9-a820-63076806f502&smid=A3VDBPE82S43CG

3) Z polskich sposobów zakupiłam plastry borowinowe i miedzy okresem i owulacją użyłam ich kilka razy. są bardzo tanie a na pewno nie zaszkodzą chyba że ma sie endometroze (na 99% ja nie mam) ale na wszelki wypadek oklady robie co 2 dzien a nie codziennie miedzy okresem a owulacą.

4) Akupuntura 1 w tyg pod kontem niedrożnych jajowodów. Wczoraj byłam i to super przyjemy zabieg i na pewno nie zaszkodzi. Na szczeście moje ubezpieczenie tutaj pokrywa sporoa czesc zabiegów inaczej nie wiem czy bym sie zdecydowała.

4) Dieta- wiadomo trzymam diete zdrowa ale wczoraj na akupunturze Pani doradziła mi żebym odstawiła banany i ograniczyla awokado (mogą zageszczać wydzieliny i blokować) jadłam min jednego banana dziennie do dziś i odstawiam. Z innych rad dietetycznych Pani od Akupunktury doradziła mi jedzenie ciplych rzeczy, niepicie zimnych napojów żeby utrzymywać narządy wew w pokojowj temp. NIe wiem czy to ma jakis zwiazek ale nie mam nic do stracenia-zastosuje sie.

Planuję prze 3-4 miesiące stosować te specyfiki/ ograniczenia i zrobić kolejny test HSG może w kwietniu...
    Jeśli borykacie się z niedrożnością to przed operacyjnym urażnianiem spróbowałabym tych specyfików. Opinie na zagranicznych forach za bardzo zachęzające!!!

Jeśli któraś z was stosowała,jedną z tych terapii dajcie znać jakie były skutki.

Mimo tej diagnozy jestem pozytywnie nastawiona!

Pozdrawiam

Pomogło. ?
    Tez mam niedrozny jajowód

👧 2005
    👦 2008
    💑 08.2013
    💍 05.2017

"Boże pomóż przetrwać wszystko,
    na kolanach Ciebie błagam,
    żeby wróciły te dni,
    kiedy uśmiech był na twarzy,
    żebym spokojnie zasypiał
    i znowu zaczął marzyć"
  • Almond86 Nowa

Wysłany: 13 kwietnia 2019, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!!!

Przedwczoraj zobaczylam 2 kreski!!!jestem w szoku ale te metody zadzialaly🌸w szczesliwym cyklu zazywalam rowniez tumeric,cynamon i im ir w tabletkach w formie suplementu.Dodatkowo kilka razy dziennie powtarzalam sobie w glowie ze moje jajowody sa drozne i zdrowe.Unikalam zimnych napojow nie jadlam bananow i avocado.Pilam goraca wode .powyzsze wskazowki sa z ksiazki IVF is not your only option mam ja na kindlu. Jesli macie jakies pytania do chetnie sluze pomoca. Mielismy wizyte w maju w Bocianie ale wczoraj ja odwolalam...zanim zdecydujecie sie na ivf z powodu niedroznego jajowodu lub obu niedroznych to warto przez kilka miesiecy sastosowac te metody nam sie udalo.

Marzenka85, Klaudiakry, Marzena1988 lubią tę wiadomość

• Almond86 Nowa

Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Hej, daj później znać czy coś to pomogło :)
    Pomoglo Jestem w 5tyg ciazy!!!

Klaudiakry, Marzena1988, blair. lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego