X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Oddam Progesterone Besins, Estrofem mite
Odpowiedz

Oddam Progesterone Besins, Estrofem mite

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patzzz Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 16 marca, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam do oddania, bo już mi się nie przyda:
    - opakowanie Progesterone Besins 100 mg, 30 tabletek, ważne do 12/2025, opakowanie otwarte.
    - 3 opakowania Estrofem mite 1mg, 28 tabletek w opakowaniu, ważne do 05/2026 i 08/2026, opakowania oryginalne zabezpieczone, nieotwarte.

    przyszłamama96 lubi tę wiadomość

  • przyszłamama96 Koleżanka
    Postów: 85 6

    Wysłany: 16 marca, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patzzz wrote:
    Hej, mam do oddania, bo już mi się nie przyda:
    - opakowanie Progesterone Besins 100 mg, 30 tabletek, ważne do 12/2025, opakowanie otwarte.
    - 3 opakowania Estrofem mite 1mg, 28 tabletek w opakowaniu, ważne do 05/2026 i 08/2026, opakowania oryginalne zabezpieczone, nieotwarte.


    Jestem zainteresowana:)

    [email protected]

  • Marcucha 12 Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 16 marca, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patzzz wrote:
    Hej, mam do oddania, bo już mi się nie przyda:
    - opakowanie Progesterone Besins 100 mg, 30 tabletek, ważne do 12/2025, opakowanie otwarte.
    - 3 opakowania Estrofem mite 1mg, 28 tabletek w opakowaniu, ważne do 05/2026 i 08/2026, opakowania oryginalne zabezpieczone, nieotwarte.
    Odkupię [email protected]

  • Joannaa Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 16 marca, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey mam do oddania Cetrotide 0,25 mg ważny do końca kwietnia tego roku

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ