X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ovitrelle a torbiel ?! można tak?
Odpowiedz

Ovitrelle a torbiel ?! można tak?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale po to chodzisz na monitoring zeby bylo widac czy jest ok czy nie, zreszta torbiele sie robia z niepeknietych pecherzykow.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 12 października 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie napisalaś jakiego typu masz torbiel - przede wszystkim.

    Przy czynnościowych, czyli powstałych z niepęknietego pecherzyka z poprzedniego cyklu się go nie podaje, nie powinno się.

    Przy endometrialnych podaja. Sama dostaje "pękacze" (pregnyl - ale o to samo chodzi) mimo ze mam torbielke endometrialną.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 12 października 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy endometrialnej miałam wielokrotnie, przy czynnościowej dostalam tabletki antykoncepcyjne, żeby się wchłonęła. O stymulacji nie było mowy z torbiela czynnościowa.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ