X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Owulacja a brak ciałka żółtego?
Odpowiedz

Owulacja a brak ciałka żółtego?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 27 lipca 2023, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Może któraś z Was miała taką sytuację?
    W piątek rano byłam na monitoringu i tam piękny, okrągły pęcherzyk 18.5mm. prawym jajniku. Lewy mi praktycznie nie pracuje.
    Owulacja przewidziana na niedzielę wieczór (w sobotę wieczorem dostałam ovitrelle). Ale dokładnie nie wiem kiedy mogła być, tak między sobotą a poniedziałkiem. Wczoraj, w środę, popołudniu byłam na usg, a tam ( inny lekarz, w luxmedzie, mój z kliniki n urlopie) stwierdza, że Endometrium 9.5 na fazę wydzielniczą, ale owulacji to nie było, bo ani pęcherzyka dominującego, ani torbieli ani ciałka żółtego. Jakiś jeden drobny pęcherzyk w prawym jajniku, 11mm, dwa po 10mm w lewym, że może będzie jakaś opóźniona owu, albo w ogóle cykl bezowulacyjny.
    Zamurowało mnie😢 co sie stało z moim pęcherzykiem? 😭

    preg.png
  • Magda25 Autorytet
    Postów: 358 116

    Wysłany: 27 lipca 2023, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie,.czasem nieudolny lekarz nie umie znalezc cialka zoltegp. Mi raz nie znalazl,.a progesteron mialam piekny bez lekow 30😊owulavja byla wtedy i byla nawet ciaza. Czasem lekarze nie umieja czytac obrazu usg. To niestety dosc czeste:( zbadaj progrsteton 7dpo jesli nie bierzesz lekow i bedziesz wiedziec,.czy byla czy nie

    Meggi110818, Kluska lubią tę wiadomość

  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Spokojnie,.czasem nieudolny lekarz nie umie znalezc cialka zoltegp. Mi raz nie znalazl,.a progesteron mialam piekny bez lekow 30😊owulavja byla wtedy i byla nawet ciaza. Czasem lekarze nie umieja czytac obrazu usg. To niestety dosc czeste:( zbadaj progrsteton 7dpo jesli nie bierzesz lekow i bedziesz wiedziec,.czy byla czy nie
    Tak zrobię w sobotę progesteron.
    Biore dupka on nie wychodzi w badaniu

    preg.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 3984 2746

    Wysłany: 27 lipca 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Cześć. Może któraś z Was miała taką sytuację?
    W piątek rano byłam na monitoringu i tam piękny, okrągły pęcherzyk 18.5mm. prawym jajniku. Lewy mi praktycznie nie pracuje.
    Owulacja przewidziana na niedzielę wieczór (w sobotę wieczorem dostałam ovitrelle). Ale dokładnie nie wiem kiedy mogła być, tak między sobotą a poniedziałkiem. Wczoraj, w środę, popołudniu byłam na usg, a tam ( inny lekarz, w luxmedzie, mój z kliniki n urlopie) stwierdza, że Endometrium 9.5 na fazę wydzielniczą, ale owulacji to nie było, bo ani pęcherzyka dominującego, ani torbieli ani ciałka żółtego. Jakiś jeden drobny pęcherzyk w prawym jajniku, 11mm, dwa po 10mm w lewym, że może będzie jakaś opóźniona owu, albo w ogóle cykl bezowulacyjny.
    Zamurowało mnie😢 co sie stało z moim pęcherzykiem? 😭

    Spokojnie. W którym dniu cyklu jesteś? I jak długie masz cykle?

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 27 lipca 2023, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Spokojnie. W którym dniu cyklu jesteś? I jak długie masz cykle?

    Wczoraj 13dc, cykle okolo 26-27dc, owu najczęściej od 9-11 dc ( z raz miałam 12dc) ale czukam coś bardziej w sobote, niedzielę i pon. 9-11dc

    A jak był pusty pęcherzyk, bez komórki to moglo nic nie zostać?
    Ale taki ładny okrągły byl, 18.5mm

    Dzisiaj wg mojej stałej gin, która jest na urlopie powinnam brać progesteron i acard. Ale nie wiem czy jest sens brać, jak moje jajeczko śladu po sobie nie zostawiło. Bardziej juz sie torbieli krwiotocznej czy luft spodziewałam, bo miewam je. Ale takie czary mary jak teraz to pierwszy raz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2023, 12:20

    preg.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 29 lipca 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam poziom progesteronu tak 6-8dpo ( na oko. Bo nie mam pewności kiedy była) wyszedl 23.1. Czyli jednak byla 🙂

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ