Odpowiedz

PCOS a OVARIN

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet

Wysłany: 23 września 2017, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, brałyście kiedykolwiek Ovarin ?
    Po jakim czasie Wam pomógł zajść w ciążę?

Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Szyszunia 89 Autorytet

Wysłany: 9 października 2017, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerzę mogę Ovarin polecić ! Przyjmuję od 2 miesięcy…libido wzrosło gigantycznie, śluz płodny zaczyna się już zaraz po miesiączce, samopoczucie również super i nie dokucza mi tak PMS. Kuracja 30 dniowa kosztuje około 45zł ale warto ! :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 18:17

atdc3e5eldv1f00y.png

1o4u43asxvsm0aw6.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego