Forum Starając się z pomocą medyczną pierwsza inseminacja
Odpowiedz

pierwsza inseminacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • beciaak Nowa

Wysłany: 6 stycznia 2019, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, jestem tu nowa i przepraszam z góry jeśli taki wątek już się pojawił. mam pytanie odnośnie pierwszej inseminacji. ile trwały u Was do niej przygotowania ?

• evkill Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część. Jest wątek inseminacja 2019 tam się wszystkiego dowiesz.

moja historia

"Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Aniulka33 Nowa

Wysłany: 3 lutego 2019, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć czy lekarz może przeprowadzic inseminacje bez badania HCV ??? Nie dostaliśmy wyników na czas :((

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego