X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną pobieranie wymazów
Odpowiedz

pobieranie wymazów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 4 września 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się jak wygląda pobieranie wymazów np. z pochwy z laboratorium... czy robi to laborant czy dostaje się tą "pałeczkę"z wacikiem do samoobsługi?

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 5 września 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 99% laboratoriów nikt Ci nie pobierze i nie będzie pałeczki. To tylko miejsce, gdzie możesz przynieść materiał pobrany przez gina. Oni są od badania, nie od pobierania. Wyjątkiem są niektóre punkty sieci Diagnostyka. Część z nich ma w jakieś dni położna, która pobiera wymaz. Można sprawdzić na ich stronie internetowej, które mają taką opcję.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Justin34 Koleżanka
    Postów: 38 55

    Wysłany: 21 września 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss nie wiem skąd jesteś ale w Krakowie na Sławkowskiej jest Centrum Badań Immunologicznych i Autoszczepionek, pobierają tam wymazy na miejscu, miałam polecone to miejsce przez klinikę

    starania od X 2012, 2014-2015 3 x IUI :(
    II 2016 I ICSI
    22.02.2016 transfer Blastusi 3BB, 2 Śnieżynki 2BB i 4BB
    beta 9 dpt 58,23; 11 dpt 209,59
    04.11.2016 Synuś :)
    27.08.2018 kriotransfer Blastusi 2BB
    beta 9 dpt 89,31; 11 dpt 217,74
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ