X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Poznań, Menopur - zabrakło mi 40ml
Odpowiedz

Poznań, Menopur - zabrakło mi 40ml

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicja Ko. Koleżanka
    Postów: 32 2

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Może ktoras z Was ma koncowke Menopuru? Zabrakło mi kilka kropel, a refundacji brak. [email protected]

  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 145 128

    Wysłany: 1 lipca 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2023, 17:01

  • Alicja Ko. Koleżanka
    Postów: 32 2

    Wysłany: 1 lipca 2023, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve83 wrote:
    Mam jeszcze w lodówce Menopur, który został po stymulacji. Na ulotce jest napisane, że po otwarciu ważny przez 28 dni, rozrabiałam go 11.06. Tylko, że jestem z woj. śląskiego.
    A może mi Pani wysłać? Nie szkodzi, że rozdrobiony. [email protected] - łatwiejszy kontakt

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ