Forum Starając się z pomocą medyczną Progesteron a ivf
Odpowiedz

Progesteron a ivf

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Felicja12345 Koleżanka
  Postów: 37 29

  Wysłany: 27 października 2018, 15:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny, mam do Was pytanie, może ktoś bardziej doświadczony mi odpowie.

  Jestem po pierwszym ivf, mam mieć criotransfer. Przed rozpoczęciem stymulacji miałam badane hormony w 1dc i poziom progesteronu wynosił 0,08. Również kiedyś, dawno temu, jeszcze w czasie diagnostyki, też miałam badany progesteron w 1dc i pamiętam, że był prawidłowy.
  Teraz właśnie zaczął się mój drugi cykl po stymulacji, planowany był criotransfer na cyklu stymulownaym, polecono mi w 1dc zbadać poziom progesteronu, a tu niespodzianka 7,35 a kolejnego dnia 6,56.
  Wie ktoś z Was może jaka może być przyczyna, biorąc pod uwagę że wcześniej było ok? To może mieć związek z przebytą stymulacją?

  Starania od 2015.
  2016 - ciąża naturalna, puste jajo płodowe.
  Dalej nic - diagnostyka - niedrożność jajowodów.
  Decyzja o IVF.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego