Forum Starając się z pomocą medyczną Progesteron a ivf
Odpowiedz

Progesteron a ivf

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Felicja12345 Koleżanka
  Postów: 37 29

  Wysłany: 27 października 2018, 15:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny, mam do Was pytanie, może ktoś bardziej doświadczony mi odpowie.

  Jestem po pierwszym ivf, mam mieć criotransfer. Przed rozpoczęciem stymulacji miałam badane hormony w 1dc i poziom progesteronu wynosił 0,08. Również kiedyś, dawno temu, jeszcze w czasie diagnostyki, też miałam badany progesteron w 1dc i pamiętam, że był prawidłowy.
  Teraz właśnie zaczął się mój drugi cykl po stymulacji, planowany był criotransfer na cyklu stymulownaym, polecono mi w 1dc zbadać poziom progesteronu, a tu niespodzianka 7,35 a kolejnego dnia 6,56.
  Wie ktoś z Was może jaka może być przyczyna, biorąc pod uwagę że wcześniej było ok? To może mieć związek z przebytą stymulacją?

  Starania od 2015.
  2016 - ciąża naturalna, puste jajo płodowe.
  Dalej nic - diagnostyka - niedrożność jajowodów.
  Decyzja o IVF.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego