X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Progesteron a ivf
Odpowiedz

Progesteron a ivf

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Felicja12345 Koleżanka
    Postów: 37 29

    Wysłany: 27 października 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam do Was pytanie, może ktoś bardziej doświadczony mi odpowie.

    Jestem po pierwszym ivf, mam mieć criotransfer. Przed rozpoczęciem stymulacji miałam badane hormony w 1dc i poziom progesteronu wynosił 0,08. Również kiedyś, dawno temu, jeszcze w czasie diagnostyki, też miałam badany progesteron w 1dc i pamiętam, że był prawidłowy.
    Teraz właśnie zaczął się mój drugi cykl po stymulacji, planowany był criotransfer na cyklu stymulownaym, polecono mi w 1dc zbadać poziom progesteronu, a tu niespodzianka 7,35 a kolejnego dnia 6,56.
    Wie ktoś z Was może jaka może być przyczyna, biorąc pod uwagę że wcześniej było ok? To może mieć związek z przebytą stymulacją?

    Starania od 2015.
    2016 - ciąża naturalna, puste jajo płodowe.
    Dalej nic - diagnostyka - niedrożność jajowodów.
    Decyzja o IVF.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ