X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Progynowa21 po poronieniu a owulacja
Odpowiedz

Progynowa21 po poronieniu a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam po poronieniu progynowa21 na 10 dni w celu odbudowy endometrium, potem duphaston na wywołanie okresu. Zastanawiam się czy ten lek może zablokować ewentualną owulacje? Nie zapytałam lekarza, bo nawet nie pomyślałam o tym wtedy.
    Po jakim czasie po odstawieniu tego hormonu przyszedł Wam okres? Miałyście jakies skutki uboczne? Bo mnie boli głowa non stop i jednego wieczoru miałam bóle jak na okres.
    może pomożecie ;)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te leki brałam w hormonalnej terapii zastępczej, ale ja swoich owulek nie miewam. Mój lekarz twierdzi, że blokuje, inni przepisują na poprawę endo w pierwszej fazie cyklu więc co lekarz to opinia.

    Co do dupka to też biorę na wywołanie okresu, przychodzi jakoś 2-3 dni po ostatniej tabletce

    I ja po każdym estrogenie czułam się fatalnie (cyclo-porogynova, femoston, femoston mite, estrofem) jakbym miała się zaraz przewrócić tak słabo mi, mam uderzenia gorąca i nudności

    klz9jw4z5xllyqdn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ