Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Progynowa21 po poronieniu a owulacja
Odpowiedz

Progynowa21 po poronieniu a owulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola_aa Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2016, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam po poronieniu progynowa21 na 10 dni w celu odbudowy endometrium, potem duphaston na wywołanie okresu. Zastanawiam się czy ten lek może zablokować ewentualną owulacje? Nie zapytałam lekarza, bo nawet nie pomyślałam o tym wtedy.
    Po jakim czasie po odstawieniu tego hormonu przyszedł Wam okres? Miałyście jakies skutki uboczne? Bo mnie boli głowa non stop i jednego wieczoru miałam bóle jak na okres.
    może pomożecie ;)

Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • MalaHD Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2016, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te leki brałam w hormonalnej terapii zastępczej, ale ja swoich owulek nie miewam. Mój lekarz twierdzi, że blokuje, inni przepisują na poprawę endo w pierwszej fazie cyklu więc co lekarz to opinia.

Co do dupka to też biorę na wywołanie okresu, przychodzi jakoś 2-3 dni po ostatniej tabletce

I ja po każdym estrogenie czułam się fatalnie (cyclo-porogynova, femoston, femoston mite, estrofem) jakbym miała się zaraz przewrócić tak słabo mi, mam uderzenia gorąca i nudności

klz9jw4z5xllyqdn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego