X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Prosba o poradę-ureaplasma urealyticum
Odpowiedz

Prosba o poradę-ureaplasma urealyticum

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AminaLevo Przyjaciółka
    Postów: 120 61

    Wysłany: 10 października 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jesteśmy w trakcie przygotowań do pierwszej inseminacji.
    Poszedł pakiet badań, wszystkie ok oprócz mojego wymazu z szyjki w którym napisano ze
    NIE WYHODOWANO drobnoustrojów, gatunku mycoplsama.
    WYHODOWANO : ureaplasma urealyticum..
    I teraz mam pytanie,do bardziej doświadczonych.
    Rozumiem,że przez to,że wyhodowano to badziewie to inseminacja w nadchodzącym cyklu zostanie odwołana i czeka nas antybiotykowa walka z tym świństwem? I zapewne dopiero po czystym wymazie możemy podejść do inseminacji?
    Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2021, 18:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z pewnością trzeba to przeleczyć. To podstępna bakteria i wierz mi IUI z tym cholerstwem nie ma sensu.

  • Angelllll28 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 11 października 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też podchodziłam do pierwszej inseminacji i już 3 raz w ciągu roku mam ureoplazme. Ciągle antybiotyk i chwilę spokoju. Teraz byłam na 2 lekach a mąż na 1.

  • Luna13 Przyjaciółka
    Postów: 133 33

    Wysłany: 6 lutego 2022, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH wrote:
    Tak z pewnością trzeba to przeleczyć. To podstępna bakteria i wierz mi IUI z tym cholerstwem nie ma sensu.


    AgnieszkaH zaglądasz tu jeszcze ? Mam kilka pytań bo walczę z urea. Wysłałam ci prośbę do przyjaciółek

    Starania od listopad 2020
    Kwiecień 2021 puste jajo :( 9tc
    Lipiec 2021 wykryta ureaplasma - starania wstrzymane
    Czerwiec 2022 ureaplasma - pokonana
    Lipiec 2022 laparoskopia - torbiel 10cm
    Endometrioza IIIst.
    Sierpień 2022 stan zapalny endometrium
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ