X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Prstymulowanie pęcherzyków po zastrzykach
Odpowiedz

Prstymulowanie pęcherzyków po zastrzykach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przygotowuję się do IUI, dostałam zastrzyki Mensinorm do robienia w domu od 3- 7 dc. Wizytę miałam mieć 8-9 dc, ale 9dc nie ma dr a 8 dc jestem jeszcze na urlopie. Idę więc 10 dc, zawsze mam owulacje, ok. 13/14 dc, potwierdzone i progiem i monitoringiem.

    Czy zdarzyło Wam się, że pęcherzyki za bardzo urosły? Boję się, że przerośnie i do IUI nie będę mogła podejść w tym cyklu, a zastrzyki wzięte. Jak dużo rosną pęcherzyki przy stymulacji?

    7u229jcgzsq578gy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ