Forum Starając się z pomocą medyczną Prstymulowanie pęcherzyków po zastrzykach
Odpowiedz

Prstymulowanie pęcherzyków po zastrzykach

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet

Wysłany: 19 sierpnia 2018, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przygotowuję się do IUI, dostałam zastrzyki Mensinorm do robienia w domu od 3- 7 dc. Wizytę miałam mieć 8-9 dc, ale 9dc nie ma dr a 8 dc jestem jeszcze na urlopie. Idę więc 10 dc, zawsze mam owulacje, ok. 13/14 dc, potwierdzone i progiem i monitoringiem.

Czy zdarzyło Wam się, że pęcherzyki za bardzo urosły? Boję się, że przerośnie i do IUI nie będę mogła podejść w tym cyklu, a zastrzyki wzięte. Jak dużo rosną pęcherzyki przy stymulacji?

7u229jcgzsq578gy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego