X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Przerwane przygotowania do transferu, estrofem - okres
Odpowiedz

Przerwane przygotowania do transferu, estrofem - okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewe90 Autorytet
    Postów: 326 265

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Z pewnych przyczyn musiałam przerwać przygotowania do kriotransferu. Lekarz kazał odstawić estrofem i czekać na okres. Dziś już 31dc a tu nadal cisza (u mnie cykle trwają 26-27dni). około 22 dc miałam lekkie plamienia, ale ustały, a miałam nadzieję, że już się miesiączka rozkręca.
    Progesteronu nie kazano brać.
    Był ktoś może w podobnej sytuacji?

    pik86 lubi tę wiadomość

    4AA - 03.2021 - 05.2021 [*] 9 tc.
    3AB -10.2021 - 06.2022 Córeczka ❤
    3AB - 01.2024 beta HCG <0,2
    2BB - 02.2024
  • pik86 Autorytet
    Postów: 348 592

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewe90 wrote:
    Cześć. Z pewnych przyczyn musiałam przerwać przygotowania do kriotransferu. Lekarz kazał odstawić estrofem i czekać na okres. Dziś już 31dc a tu nadal cisza (u mnie cykle trwają 26-27dni). około 22 dc miałam lekkie plamienia, ale ustały, a miałam nadzieję, że już się miesiączka rozkręca.
    Progesteronu nie kazano brać.
    Był ktoś może w podobnej sytuacji?
    Cześć, polubiłam niechcący. Niestety nie wiem co Ci doradzić. Nie miałam takiej sytuacji. Spróbuj się skontaktować z lekarzem najlepiej.

    4t7zp2.png

    1 IUI - 31.03.2018
    1 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 28.07.2021
    7dpt beta <2, 31, 10dpt test negatywny, 12dpt beta <2, 30 😞

    2 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil, 03.09. 2021 🤞🍀🐟
    11dpt - beta 216,8, prog 13,5
    13dpt - beta 566,9, prog 12,3
    15dpt - beta 1402,6, prog 15,2

    ❄❄❄ A ❄❄❄B czeka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewe90 wrote:
    Cześć. Z pewnych przyczyn musiałam przerwać przygotowania do kriotransferu. Lekarz kazał odstawić estrofem i czekać na okres. Dziś już 31dc a tu nadal cisza (u mnie cykle trwają 26-27dni). około 22 dc miałam lekkie plamienia, ale ustały, a miałam nadzieję, że już się miesiączka rozkręca.
    Progesteronu nie kazano brać.
    Był ktoś może w podobnej sytuacji?

    Ja bym wzięła progesteron przez 3-4 dni i odstawiła.. Wtedy @ przyjdzie po ok. 3 dniach od odstawienia

    ewe90 lubi tę wiadomość

  • Grous87 Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam sztuczny cykl do be ready, ale ze okazało się ze mam stan zapalny endometrium, to dr kazała cykl przerwać i miałam odstawić estrofem i przez 5 dni jest duphaston 2x1. Teraz czekam na okres właśnie. Ogólnie najlepiej byłoby zbadać hormony chyba, żeby wiedzieć jak to wyglada, a jak nie to bym wzięła dupka…

    początek starań 2015
    październik 2016 - wyśniony aniołek :( w sercu na zawsze
    maj 2019 - hbIMSI - Angelius - badania kliniczne
    ona: niedoczynność tarczycy, lekka io,
    AlloMLR - 0%
    KIR bx, brak większości kirów implantacyjnych
    on: test MAR 100%, HBA 68%
  • ewe90 Autorytet
    Postów: 326 265

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano właśnie też mi się to dziwne wydało, że proga nie kazano brać. W domu mam sam prolutex i utrogestan... ech

    4AA - 03.2021 - 05.2021 [*] 9 tc.
    3AB -10.2021 - 06.2022 Córeczka ❤
    3AB - 01.2024 beta HCG <0,2
    2BB - 02.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewe90 wrote:
    Ano właśnie też mi się to dziwne wydało, że proga nie kazano brać. W domu mam sam prolutex i utrogestan... ech

    Najlepiej jakbyś wzięła dupka przez kilka dni. Ja nie brałam nigdy dupka tylko luteine i lutinus więc nie mam rozeznania, ale koleżanka powyżej chyba dobrze radzi :) Ja w takiej sytuacji w jakiej Ty jesteś brałam przez 3 dni luteine 3x2 podjęzykowo i po odstawieniu trzeciego dnia była @

  • AsiaL Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 lutego 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewe90 wrote:
    Cześć. Z pewnych przyczyn musiałam przerwać przygotowania do kriotransferu. Lekarz kazał odstawić estrofem i czekać na okres. Dziś już 31dc a tu nadal cisza (u mnie cykle trwają 26-27dni). około 22 dc miałam lekkie plamienia, ale ustały, a miałam nadzieję, że już się miesiączka rozkręca.
    Progesteronu nie kazano brać.
    Był ktoś może w podobnej sytuacji?


    Hej, założyłam tu konto tylko po to by móc się dopytać jak zakończyła się Twoja sytuacja po odstawieniu estrofemu, czekałaś cierpliwie czy wzięłaś luteinę? Też przerwałam przygotowania i nie dostałam luteiny, dziś 34 dc i nadal nic, 27 dc (w terminie okresu miałam lekkie plamienie, ale ustało).

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ