X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Spadek AMH po in vitro?
Odpowiedz

Spadek AMH po in vitro?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Merkuriusz Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 9 czerwca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny czy poziom AMH spada po procedurze in vitro? Czy ktoś sprawdzał, jak duży to byl spadek?
    Z góry dziękuję

  • Kluska Autorytet
    Postów: 4245 7209

    Wysłany: 9 czerwca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merkuriusz wrote:
    Witam. Dziewczyny czy poziom AMH spada po procedurze in vitro? Czy ktoś sprawdzał, jak duży to byl spadek?
    Z góry dziękuję

    Teoretycznie nie powinien drastycznie.

    W każdym cyklu jest zużywane kilkanaście do kilkudziesięciu komórek w ramach tzw rekrutacji pęcherzyka spośród których tylko jeden dojrzewa a reszta obumiera. W stymulacji do ivf lekami doprowadzamy do sytuacji w której wszystkie/większość zrekrutowanych dojrzewa i jest pobierana.

    Natomiast nie badałam amh przed i po.

    preg.pngage.png[/url]

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ