X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Sprzedam suplementy przed ivf
Odpowiedz

Sprzedam suplementy przed ivf

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrzalam szafke i mam pare supli na sprzedaz. Mnie juz sie nie przydadza (suplementowalam tym przez te 3 msce przed drugim ivf zgodnie z tym co tu wyczytalam;)) a teraz juz trwa stymulacja i mam wszystko obliczone (to moje drugie i ostatnie podejscie), a moze ktorejs z Was sie przyda:

    1. Ferti powder (z fertinea.pl) czyli mioizotynol 2000mg l-arginina 2500mg i NAC 300mg- data waznosci 10.2020, z 30 saszetek zostalo 29, sprzedam za 20zl
    2. Swanson metylb12 2.500mcg-data 07.2020, z 60 tabletek jest okolo 50 (chyba 54 ale nie chce ich macac niepotrzebnie), sprzedam za 15zl
    3. Solgar metafolian 400, data 05.2021, z 50 tabletek jest troche ponad 40, sprzedam za 20zl
    4.mleczko pszczele gal (na jakosc komorek), data 03.2021, cale opakowanie- 48 sztuk, 10zl
    5. Omega 3-6-9 (na jakosc komorek-kwasy dha), data 07.22, z 6 listkow po 10 sztuk jest 5 listkow (50 sztuk), 15zl
    6. Femibion 0, cale opakowanie mini-7 sztuk, dorzuce gratis jak ktos wezmie wszystko/wiekszosc

    7. Androvit plus (dla faceta) listek 15sztuk (pol opakowania) za 10zl

    Oczywiscie wszystko ladnie przechowywane i pelna higiena.

    +k.w. (poczta polska polecony), jak ktos wezmie wszystko to wysylam na swoj koszt:)
    Jak cos to priv:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdrowie kobiet w ciąży. Na co zwrócić uwagę?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, kiedy powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie, ponieważ w dużej mierze przekłada się ono na zdrowie rozwijającego się dziecka. Przeczytaj, na jakie aspekty zdrowotne szczególnie zwrócić uwagę. 

CZYTAJ WIĘCEJ