X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Sprzedam suplementy przed ivf
Odpowiedz

Sprzedam suplementy przed ivf

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrzalam szafke i mam pare supli na sprzedaz. Mnie juz sie nie przydadza (suplementowalam tym przez te 3 msce przed drugim ivf zgodnie z tym co tu wyczytalam;)) a teraz juz trwa stymulacja i mam wszystko obliczone (to moje drugie i ostatnie podejscie), a moze ktorejs z Was sie przyda:

    1. Ferti powder (z fertinea.pl) czyli mioizotynol 2000mg l-arginina 2500mg i NAC 300mg- data waznosci 10.2020, z 30 saszetek zostalo 29, sprzedam za 20zl
    2. Swanson metylb12 2.500mcg-data 07.2020, z 60 tabletek jest okolo 50 (chyba 54 ale nie chce ich macac niepotrzebnie), sprzedam za 15zl
    3. Solgar metafolian 400, data 05.2021, z 50 tabletek jest troche ponad 40, sprzedam za 20zl
    4.mleczko pszczele gal (na jakosc komorek), data 03.2021, cale opakowanie- 48 sztuk, 10zl
    5. Omega 3-6-9 (na jakosc komorek-kwasy dha), data 07.22, z 6 listkow po 10 sztuk jest 5 listkow (50 sztuk), 15zl
    6. Femibion 0, cale opakowanie mini-7 sztuk, dorzuce gratis jak ktos wezmie wszystko/wiekszosc

    7. Androvit plus (dla faceta) listek 15sztuk (pol opakowania) za 10zl

    Oczywiscie wszystko ladnie przechowywane i pelna higiena.

    +k.w. (poczta polska polecony), jak ktos wezmie wszystko to wysylam na swoj koszt:)
    Jak cos to priv:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ